Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
19/04/2023 - 17:55

Kierowcy nie mają tutaj łatwo. Ta ulica wygląda jak ser szwajcarski [ZDJĘCIA]

Nie jest łatwo jeździć niektórymi drogami w Nowym Sączu. Dziur na nich nie brakuje, czego najlepszym przykładem jest ulica Grunwaldzka. Miejscami przypomina ser szwajcarski.

Dziurawa ulica Grunwaldzka w Nowym Sączu

W wielu miejscach Nowego Sącza odbywają się aktualnie remonty na drogach. Nie ułatwia to podróżowania po mieście. W godzinach szczytu tworzą się ogromne korki. Nie jest to jednak jedyny problem.

Wiele ulic jest także dziurawych. Braki są w niektórych miejscach naprawdę duże. Przykładem może być chociażby ulica Grunwaldzka. Kierowcy, aby ją pokonać jeżdżą często slalomem, omijając kolejne ubytki w jezdni.

Ubytki na drogach w Nowym Sączu

Takich miejsc jest w całym mieście jednak więcej. Nie brakuje ulic, które są wybrakowane niczym ser szwajcarski. To sytuacja, która powtarza się niemal co roku po okresie zimowym. Najwyższa pora rozpocząć zatem tradycyjne naprawy.

Również macie zdjęcia dziurawych sądeckich dróg ? Wyślijcie do nas. Dzięki temu zobaczą je również drogowcy. ([email protected], fot.: MP

Dziury na ulicy Grunwaldzkiej
Nie jest łatwo jeździć niektórymi drogami w Nowym Sączu. Dziur na nich nie brakuje, czego najlepszym przykładem jest ulica Grunwaldzka.


Dziękujemy za przesłanie błędu