Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
11/06/2018 - 11:40

Kasia Krzeszowska, najpiękniejsza Polka 2012 już nie do wzięcia!

Na konkursach czy pokazach mody w sukni ślubnej występowała wiele razy. Ale w sobotę, 9 czerwca to już nie był występ przed jurorami i publicznością. Teraz to był jej prawdziwy ślub! O kim mowa? O Kasi Krzeszowskiej, Miss Polski 2012, która w ostatni weekend wyszła za mąż. Najpiękniejsza Polka 2012 roku ślub wzięła nie w Warszawie czy jakimś egzotycznym kraju, ale w rodzinnej Krynicy-Zdroju.

Katarzyna Krzeszowska  w Oświęcimiu zdobyła tytuł Miss Małopolski 2012. W  konkursie piękności startowała po raz pierwszy, traktując swoje uczestnictwo jak dobrą zabawę. Otrzymała koronę,  ale została też Miss Prestige i Miss Glamour. Za najpiękniejszą wśród piętnastu dziewcząt uznali ją również internauci. To zwycięstwo  zagwarantowało jej udział w półfinałach Miss Polski.  Początkowo nie zamierzała sięgać po Koronę Najpiękniejszej Polki. Jednak zmieniła zdanie i nie zrezygnowała z dalszych eliminacji. A wszystko dzięki rodzinie i przyjaciołom.

Kasia reprezentowała Polskę m.in:  w konkursie międzynarodowych Miss World 2013 na Bali.  W rodzinnej Krynicy została IV wicemiss Supranational 2014.

Katarzyna Krzeszowska ukończyła grafikę na Akademii Krakowskiej. Jej ulubiony kierunek w malarstwie to secesja. Uwielbia twórczość Gustava Klimta, który jest tak jakby jej guru. Poza tym lubi surrealizm i Salvadora Dali. Interesuje ją też sztuka wizualna, która bardzo często przeradza się w formę 2 i 3 D.

W listopadzie 2017 roku Kasia została mamą małego  Romka.  9 czerwca  ślubowała w rodzinnych stronach.  Nie wybrała  Warszawy czy egzotycznej miejscowości, ale Krynicę.

(MaK) fot. aut. arch.:wybory Miss Małopolski 2012 i Wybory Miss Polski 2017 (screem)Dziękujemy za przesłanie błędu