Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
26/08/2018 - 16:05

Karambol na A4. Zderzyło się 6 aut. 10 osób jest rannych [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Dziesięć osób rannych i sześć rozbitych samochodów... to tragiczny bilans karambolu na autostradzie A4 w kierunku Krakowa, pomiędzy węzłami Tarnów i Dębica. W wypadku zderzyły się bus i pięć samochodów osobowych, które najeżdżały jeden na drugi.

Do karambolu na autostradzie A4 doszło w niedzielę po godzinie jedenastej. Łącznie autami podróżowało dwadzieścia osób, z których dziesięć odniosło obrażenia. Cztery są poważnie ranne.

Jak podaje Radio Kraków, z nieoficjalnych informacji wynika, że samochód jadący w stronę Rzeszowa zjechał na pas zieleni, spod kół wyleciał kamień, który uderzył w samochód jadący prawidłowo w stronę Krakowa. Auto zatrzymało się, a kolejne nie wyhamowały i zderzyły się ze sobą.

Mateusz Drwal z biura prasowego małopolskiej policji  powiedział "Wyborczej", że życiu dwóch osób z najbardziej poszkodowanej czwórki nie zagraża niebezpieczeństwo. Ale dwie pozostałe osoby są w ciężkim stanie.

- Były reanimowane na miejscu wypadku. Jedna z nich straciła przytomność, drugiej zatrzymała się akcja serca. Osoby te zostały przewiezione do szpitali w Tarnowie i Mielcu. Pozostała szóstka była hospitalizowana w Dębicy, nie mieli większych obrażeń, głównie były to stłuczenia - relacjonuje Drwal.

Dopiero po godzinie szesnastej ruch na autostradzie A4 został przywrócony. Zarówno w kierunku Krakowa jak i Rzeszowa jazda odbywa się płynnie. Oba pasy są już przejezdne.

[email protected] fot.112malopolska.pl. Marcin Golec Radio Kraków

Na autostradzie A4 zderzyło się sześć samochodów. Dziewięc osób jest rannych
Autostrada była zablokowana


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)