Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
25/12/2017 - 12:50

Kapela Ciupaga życzy Wesołych Świąt. Nowa, okolicznościowa piosenka!

Wesołych Świąt bez względu na to, gdzie one są. Wesołych Świąt, wysyłamy do Was stąd - rozbrzmiewają słowa refrenu wyjątkowej, świątecznej piosenki od kapeli Ciupaga.

Dlaczego właśnie takie słowa i specjalny przekaz? - Wesołych Świąt "Gdziekolwiek jesteś". Kochani w ten wyjątkowy i magiczny wieczór, prosto z serca oddajemy w Wasze ręce kolędę, która została napisana z myślą o Was . Dedykujemy ją wszystkim spędządzającym święta w gronie rodzinnym oraz tym, którym z różnych powodów nie będzie to dane. Podsyłacie kolędę Waszym bliskim niech wiedzą, że mimo odległości Was dzielącej, myślami jesteście z nimi blisko przez cały czas - dowiadujemy się od członków zespołu Ciupaga. 

- Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej świątecznej akcji podsyłania filmików, zespołom: Skalni , LZA PROMNI SGGW Warszawa, Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo" Syrena Polish Folk Dance Ensemble of Milwaukee , Zespół Regionalny "Góralsko Brać" z Łopusznej, Teatr Nowy Sącz, ZP Oddział Szczawnica, Strażakom z OSP Czerniec oraz OSP Rytro, a także wszystkim rodzinom, dzieciom, To dzięki Wam powstała ta piękna i wyjątkowa piosenka, w której możecie się teraz zobaczyć - wyjaśniają artyści.

Oczywiście nie mogło się obejść bez życzeń i przekazu od kapeli z Łącka: "Udostępniajcie niech ta kolędą stanie się pocztówką dla waszych bliskich. Spokojnych Rodzinnych Świąt życzy Wam Kapela Ciupaga".

MŚ ([email protected]). Film: YouTube Kapela CiupagaDziękujemy za przesłanie błędu