Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
07/07/2020 - 06:40

Jasnowidz Jackowski już wie, kto wygra drugą turę wyborów prezydenckich

Najsłynniejszy polski jasnowidz, który w Nowym Sączu zasłynął ze wskazania miejsca, gdzie należy szukać zaginionej, młodej kobiety, zabrał się ostatnio do zaglądania w polityczną przyszłość. Niedawno oświadczył, że już wie, kto wygra wybory prezydenckie. Kogo Jackowski ujrzał jako głowę państwa? Andrzeja Dudę czy Rafała Trzaskowskiego?

Słynny jasnowidz z Człuchowa trafnie przewidział wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich.  Nie tylko wskazał na ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudę, ale też niewiele się pomylił, jeśli chodzi o wynik procentowy.  Kogo typuje na zwycięzcę w drugiej turze?   

Czytaj też Powódź na fali prezydenckiej kampanii, czyli obietnice sądeckich polityków PiS

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego wygra  Duda. Wróżbita utrzymuje, że obecnie urzędujący prezydent otrzyma blisko 53 procent głosów. Przewiduje też frekwencję, która ma być niższa niż w pierwszej turze.

Tuż przed ostatecznym, wyborczym starciem między Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim uaktywnił się kolejny jasnowidz, Wojciech Glanc, gwiazdor telewizyjnego show „Mam Talent.  

Czytaj też Zamiast "sądeczanki" na otarcie łez zbudują drugi łącznik brzeski z A4 

Jak twierdzi wróżbita "mimo wszystko niestety wygra Duda". Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już w niedzielę, 12 lipca.

Kto wygra wybory w Nowym Sączu?  Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie.

[email protected]o fot. You TubeDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe