Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
14/12/2019 - 22:55

Irena Michalska laureatką nagrody im. Dra Jerzego Masiora [ZDJĘCIA]

Irena Michalska, uczennica Liceum Akademickiego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu została tegoroczną laureatką nagrody im. Dra Jerzego Masiora. Zwyciężczyni otrzymała piękne czerwone róże, dyplom i nagrodę pieniężną.

Nagroda ta przyznawana jest przez działająca w Nowym Sączu Fundację im. Dra Jerzego Masiora dla młodych artystów uzdolnionych i już szczycących się sukcesami.

Nazwisko laureatki ogłoszone zostało podczas dzisiejszej gali w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Podczas niej zaprezentowali się wszyscy nominowani do Nagrody. W tym gronie  znaleźli się: Nadia Kopkowicz, Julia Kudlik, Wioletta Liber, Irena Michalska, Miranda Szczepańska, Jan Dominik i Krystian Gizicki.

Czytaj takżeZ Józefem Kaczmarczykiem o koncercie galowym Fundacji dra Masiora

Kto został tegoroczną laureatką poinformował redaktor Piotr Gryźlak, przewodniczący kapituły.

Irena Michalska odebrała nagrodę z rąk Piotra Gryźlaka oraz Józefa Kaczmarka, prezesa Zarządu Fundacji. Od miesięcznika i portalu Sądedeczanin.info odebrała też upominek. Wręczył jej go Grzegorz Piechotka, kierownik naszego Biura Reklam i Ogłoszeń.

-  Jestem ogromnie szczęśliwa – powiedziała tegoroczna laureatka. Ten konkurs jest dla mnie wyjątkowy, bo już drugi raz byłam w nim nominowana.

Laureatka zaśpiewała przepiękne dwie piosenki: Czesława Niemena i Ewy Demarczyk „Czarnego Anioła” z „Piwnicy pod Baranami”. Irena jest, jak mówi fanką krakowskiej piwnicy. Marzy, aby dostać się do Szkoły Teatralnej.

Fundacja im. Jerzego Masiora obchodzi w tym roku 15 lat. W sali im. R. Sichrawy zebrały się dzisiaj osoby, które związane są z fundacją od wielu lat.

Nominowani do nagrody im. Jerzego Masiora, to ludzie wszechstronnie utalentowani.

- O naszej tegorocznej laureatce możemy powiedzieć, że jest interdyscyplinarna, jeśli chodzi o różne dziedziny sztuki. Mam tu na myśli aktorstwo, śpiew i całokształt działalności – powiedział Józef Kaczmarczyk. – Gratulujemy zwyciężczyni, gratulujemy nominowanym.

Laureatem publiczności został Jan Dominik.

Koncert galowy prowadzili Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak.

[email protected], fot. IM

Irena Michalska laureatką nagrody im. Dra Jerzego Masiora
Irena Michalska, uczennica Liceum Akademickiego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu została tegoroczną laureatką nagrody im. Dra Jerzego Masiora. Zwyciężczyni otrzymała piękne czerwone róże, dyplom i nagrodę pieniężną.
Dziękujemy za przesłanie błędu