Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
16/07/2023 - 14:50

II Charytatywny Rajd Kosiarek trwa w Ujanowicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Ujanowicach w gminie Laskowa w powiecie limanowskim po raz drugi zorganizowała Charytatywny Rajd Kosiarek. W tym roku dochód z rajdu przeznaczony jest na leczenie Marcina Filipowicza ze Żmiącej.

Atrakcji mnóstwo. Dmuchany zamek, profesjonalna wspinaczkowa ściana, strzyżenie (dzięki firmie Janox Barber), picie, jedzenie - a wszystko to, by pomóc Marcinowi. Tę wspaniałą charytatywną imprezę zorganizowali strażacy z OSP Ujanowice. Mimo piekielnego skwaru, stadion w Ujanowicach pełen jest ludzi, którzy chcą wesprzeć leczenie Marcina. Datki sypią się jeden po drugim. Zjesz frytki, karkówkę, lody, napijesz się pysznej lemoniady, przytniesz włosy... Wszystkie datki idą na pomoc Marcinowi.

Daniel Grzegorzek, prezes OSP Ujanowice

No, ale najważniejszy dziś jest rajd kosiarek. W czterech kategoriach wystartowało ich prawie dwadzieścia. Jest jazda eko, sprawnościowa, jazda na czas, wszystko na profesjonalnie przygotowanym torze. Zjawili się nawet zawodnicy z Bydgoszczy.

II Charytatywny Rajd Kosiarek w Ujanowicach
Wszystko dla Marcina. Strażacy z OSP Ujanowice zorganizowali charytatywną imprezę, by zebrać fundusze dla ich kolegi, który potrzebuje pieniędzy na leczenie.


Dziękujemy za przesłanie błędu