Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
03/07/2020 - 16:20

Groźny wypadek w Łososinie Dolnej. Jedna osoba zakleszczona w aucie

Droga krajowa numer 75 przez wiele godzin była zablokowana. Na pograniczu Łososiny Dolnej i Witowic zderzyły się aż trzy samochody. Jedna z osób była zakleszczona i została zabrana do szpitala. Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku. W tej chwili na "krajówce" nie ma już żadnych utrudnień.

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed godziną 16. Na pograniczu Łososiny Dolnej i Witowic zderzyły się trzy samochody. Jak udało nam się dowiedzieć, autami podróżowali sami kierowcy. Dwóch z nich samodzielnie opuściło swoje pojazdy i nie skarżyło się na żadne dolegliwości. Niestety kierowca trzeciego pojazdu był zakleszczony. Aby go uwolnić, strażacy musieli rozcinać samochód. Poszkodowany był przytomny. Pogotowie ratunkowe zabrało go do sądeckiego szpitala.

Droga krajowa numer 75 przez wiele godzin była zablokowana zarówno w kierunku Nowego Sącza, jak i Krakowa. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.

Zobacz też Jak doszło do dramatycznego wypadku na DK-75? Mamy nagranie, zobaczcie sami

To już kolejny groźny wypadek na drodze krajowej 75 w ostatnim czasie. Przypomnijmy. W czwartek (2 lipca) w Tymowej samochód ciężarowy z naczepą nagle przewrócił się na bok i całkowicie zablokował „krajówkę”. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. "Krajówka" przez wiele godzin była zablokowana.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)