Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
14/05/2023 - 18:20

Food trucki przybyły na rynek w Nowym Sączu. Smakoszy nie brakowało [ZDJĘCIA]

Burgery, frytki, słodkie smakołyki. Food trucki opanowały w weekend rynek w Nowym Sączu. Jak można się było spodziewać, smakoszy również przybyło wielu. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci.

Zlot food trucków w Nowym Sączu

Fast foody mają wielu miłośników. Lokale, w których są serwowane w ciągu roku pękają w szwach. Prawdziwą gratką był więc dla nich na pewno zlot food trucków, który od piątku do niedzieli odbywał się w Nowym Sączu.

Wszystko działo się pod ratuszem. Płyta rynku była przez trzy dni opanowana przez pojazdy, w których mogliśmy kupić przysmaki z różnych stron świata. Burgery, frytki, hot-dogi, nachosy, lody czy czekoladowe smakołyki. Było tego bardzo dużo.

Tłumy na rynku w Nowym Sączu

Frekwencja również dopisała. Przez trzy dni przewinęły się przez rynek tysiące osób. Niektórzy jedli na miejscu, przy specjalnie przygotowanych stolikach, inni brali na wynos. Niemal wszystkie wozy były jednak oblegane.

Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni czy trampoliny. Ich także było całkiem sporo.

A jak wyglądały ceny? Przekrój był podobny. Za burgery musieliśmy zapłacić w granicach 30-36 zł, nachosy to koszt 28-30 zł, słodkości czekalodowe i lodowe – 20-25 zł, a frytki 16-18 zł. Chętnych do zakupów jednak nie brakowało. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Zlot food trucków w Nowym Sączu
Burgery, frytki, słodkie smakołyki. Food trucki opanowały w weekend rynek w Nowym Sączu. Jak można się było spodziewać, smakoszy również przybyło wielu.


Dziękujemy za przesłanie błędu