Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
10/05/2017 - 09:15

Ekshibicjonista z Plant zatrzymany! Zboczeniec dostał stuzłotowy mandat

Ostrzeżenie o ekshibicjoniście grasującym w Nowym Sączu było prawdziwe. Policja zatrzymała 51-latka z gminy Chełmiec, który 8 maja obnażył się przed kobietą na Plantach. Mężczyzna została ukarany mandatem w wysokości 100 złotych za nieobyczajny wybryk.

O tym, że w Nowym Sączu ekshibicjonista nagabuje kobiety pisaliśmy jako pierwsi w publikacji Ekshibicjonista grasuje w Nowym Sączu? Próbuje pobierać "rozporkowe"

- Ósmego maja, około godziny 18, do interweniującego patrolu podeszła kobieta, która przekazała policjantom informację o mężczyźnie, który na terenie sądeckich Plant obnażył się przed nią. Informacja ta natychmiast została przekazana wszystkim patrolom na terenie miasta Nowego Sącza - informuje w odpowiedzi na nasze pytania Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

- Poszukiwanym okazał się 51-letni mieszkaniec gminy Chełmiec. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym z art. 141 KW (nieobyczajny wybryk). Wysokość grzywny została nałożona zgodnie z taryfikatorem, który przewiduje za to wykroczenie 100 złotych. Rejon ten został objęty szczególnym nadzorem. Sprawa nadal jest w zainteresowaniu sądeckiej policji - dodaje.

- W razie zaistnienia podobnej sytuacji należy niezwłocznie poinformować policję - podkreśla Justyna Basiaga, na zakończenie dodając, że w ostatnim czasie na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu nie było podobnych zgłoszeń.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu