Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
26/03/2021 - 14:00

Dramatyczny wypadek na budowie w Dąbrowie. Na 46-latka spadł element rusztowania

Podczas prac remontowych jednego z domów w Dąbrowie, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na pracownika spadł element rusztowania. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia.

To już kolejny wypadek w ostatnim czasie. Końcem stycznia podczas budowy hali gimnastycznej przy szkole w Żurowej, pod pracownikami zawalił się betonowy strop. Aż siedem osób zostało rannych. Dwie były w ciężkim stanie. Niestety jeden z pracowników zmarł. Budową hali zajmowała się firma z powiatu nowosądeckiego.

Zobacz też Śmierć 19-latka na budowie w Zubrzyku. Tragiczny wypadek bada prokuratura

Początkiem marca doszło do wypadku na terenie rozlewni wód mineralnych Masspol w Zubrzyku koło Piwnicznej. Dziewiętnastolatek wpadł do płytkiego wykopu, który mógł mieć nieco ponad metr głębokości i z pół metra szerokości. Uderzył głową w metalowy pal, zabezpieczający mur oporowy. Chłopak został przewieziony do szpitala. Lekarze sześć dni walczyli o jego życie. Niestety nie udało się.

W minioną środę (24 marca) rozegrał się kolejny dramat, tym razem w Dąbrowie w gminie Chełmiec. Podczas prac remontowych jednego z domów, na 46-letniego mieszkańca gminy Podegrodzie spadł element rusztowania.

- Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala – powiedziała naszej redakcji podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest jego stan.

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Pixabay)Dziękujemy za przesłanie błędu