Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
09/11/2023 - 12:30

Dramat na przejściu dla pieszych. Samochód potrącił 15-letnią dziewczynę

Przechodziła na pasach na drugą stronę drogi, aż tu nagle uderzył w nią samochód. Przez myśl jej nie przeszło, że w miejscu, w którym piesi powinni być w szczególny sposób chronieni, dojdzie do nieszczęścia. Pogotowie zabrało poszkodowaną nastolatkę do szpitala.

Była godzina 7.30, jak w oddalonej o kilkanaście kilometrów od Limanowej miejscowości Dobra, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, samochód potrącił 15-letnią dziewczynę, która przechodziła na drugą stronę drogi.

Wypadek w Dobrej. Samochód potrącił 15-latkę

Załoga pogotowia ratunkowego, która już po chwili pojawiła się na miejscu, udzieliła pomocy poszkodowanej nastolatce, a następnie przewiozła ją do szpitala. Na szczęście, po przeprowadzonych badaniach okazało się, że życiu 15-latki nic nie zagraża. Nic poważnego jej się nie stało.

Zobacz też Dramatyczne sceny w Marcinkowicach. Samochód roztrzaskał przystanek autobusowy 

Policjanci przebadali kierowcę na obecność alkoholu. Okazało się, że mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy. Funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym. ([email protected] Fot. Ilustracyjna MP)Dziękujemy za przesłanie błędu