Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
19/01/2018 - 16:55

Czarna seria na sądeckich ulicach. Rowerzysta wjechał na pasach prosto na samochód

Roztrzaskana przednia szyba volkswagena, w którym siedzi bardzo zdenerwowana kobieta. Na maskę jej samochodu wpadł rowerzysta. To już kolejne potrącenie na ulicy w Nowym Sączu.

Dramat rozegrał się na rondzie nieopodal sądeckiego szpitala. Nie jeżdzi się tu szybko i to chyba jedyne szczęście  w nieszczęściu pechowca, który wpadł na maskę samochodu; szyba się roztrzaskała. 

Ludzie, którzy spoglądają, na rozbity samochód i stojący obok rower kręcą głowami. - To jakaś czarna seria.  Wypadek za wypadkiem. To już chyba trzeci w tym tygodniu - mówi jeden z przechodniów.

Zobacz też: Krew na jezdni. Kobieta została potrącona przez samochód [ZDJĘCIA]

- Kierowcy jeżdżą jak wariaci, gadają przez komórki, młodzi na rowerach jeżdżą ze słuchawkami w uszach, bo słuchają muzyki, a ludzie też czasem jak przechodzą przez ulicę, to w ogóle nie patrzą jak idą i nieszczęście gotowe - utyskuje starsza pani.  

Zobacz też:Śmierć poluje na pieszych na sądeckich ulicach. Kolejny dramat na pasach

Z ustaleń policji wynika, że zawinił rowerzysta. Wjechał wprost na samochód. Nie rozejrzał się, zanim wjechał na pasy. Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach i na mandacie za nieostrożną jazdę. .

Jm. fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)