Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
26/10/2020 - 13:50

Bartkowa-Posadowa: zamykają most. Mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień

Firma, która realizuje inwestycję związaną z rozbudową drogi wojewódzkiej 975 na odcinku Bartkowa Posadowa – Gródek nad Dunajcem poinformowała o całkowitym wyłączeniu z ruchu mostu zlokalizowanego w miejscowości Bartkowa-Posadowa. Jak duże będą utrudnienia?

Droga wojewódzka numer 975 łączy Dąbrowę obok Nowego Sącza z Dąbrową Tarnowską. Odcinek jest połączony z autostradą A4. W najbliższych dniach mieszkańcy mogą jednak spodziewać się sporych utrudnień związanych z prowadzeniem badań na moście w Bartkowej-Posadowej.

Czytaj też: Gródek: zbliża się sesja. Radni podejmą decyzję w sprawie petycji wędkarzy

Celem badań jest ustalenie próbnego obciążenia mostu. - Z tego względu obiekt będzie całkowicie wyłączony z ruchu we wtorek, 27 października, w godzinach nocnych, od 22 do 1 - poinformował Rafał Jędrzejek, kierownik robót mostowych. Podane godziny są orientacyjne, dlatego należy brać pod uwagę ewentualne zmiany.

Ruchem będą kierować przeszkoleni w tym celu pracownicy. Z pełną informacją można zapoznać się na stronie internetowej gminy Gródek nad Dunajcem. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu