Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
23/10/2021 - 09:00

Andrzej Duda przyjechał w nasze strony. Prezydent wybrał się w Gorce [ZDJĘCIA]

Wolny czas przysługuje nawet prezydentowi. Pokazał to niedawno Andrzej Duda, dzieląc się z użytkownikami Instragrama zdjęciami z Gorców. Zachęcał tym samym do wyboru aktywnego wypoczynku. Co uwiecznił na fotografiach?

Prezydenta Andrzeja Dudę oglądamy zwykle w garniturze, podczas oficjalnych spotkań. Przyjmuje wówczas gości z całego świata. Rzadko kiedy mamy okazję poznać go od strony nieco bardziej prywatnej. Niedawno nam to jednak umożliwił.

Na Instagramie podzielił się bowiem z użytkownikami zdjęciami z Gorców. Nie od dzisiaj wiadomo, że Andrzej Duda bardzo lubi górskie wycieczki. Po raz kolejny postanowił się więc na nią wybrać. Na zdjęciach widzimy go w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Prezydent wpisami zachęcił jednocześnie do aktywnego spędzania wolnego czasu. - Pusto w Gorcach jest jesienią… a pięknie – napisał. Dodał również hasztagi – „rusz się z kanapy” oraz "bieganie po górach”, zachęcając wszystkich do górskich wędrówek.

Jedno ze zdjęć było szczególne. Andrzej Duda pochwalił się zdobyciem szczytu Gorców, który znajduje się na wysokości 1228 m.n.p.m. Dużą popularnością cieszyło się również wykonane przez niego selfie. Internauci w komentarzach zachwycali się widokami oraz życzyli mu udanego wypoczynku. ([email protected], fot.: JM)Dziękujemy za przesłanie błędu