Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
04/03/2024 - 08:35

Szykuje się emocjonalna bomba w nowych odcinkach „Sanatorium miłości” kręconych pod... Nowym Sączem! [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Nieprzewidywalne, pełne zaskakujących zwrotów akcji i pełne emocji. Takie jest „Sanatorium miłości”, wielkie show, do którego scenariusz pisze samo życie. Najnowsza edycja bijącego rekordy oglądalności programu, została nakręcona w Krynicy. Już za kilka dni zobaczymy pierwszy odcinek kolejnej odsłony telewizyjnego hitu. Uzdrowisko będzie mieć megapromocję, a widzów czeka wielkie love story bohaterów, jakich ponoć jeszcze w „Sanatorium miłości” nie było.

Wielka tajemnica na filmowym planie

Ekipa filmowców „Sanatorium miłości” zakończyła kręcenie zdjęć do programu we wrześniu.  Czy bohaterowie show, którzy w jesieni życia szukają gorących uczuć, odnaleźli swoje szczęście? To, co działo się na filmowym planie, na razie jest owiane wielką tajemnicą.  Pierwszy odcinek telewizyjnego love story obejrzymy już za tydzień, w niedzielę 10 marca.

Wedle zapowiedzi gospodyni show, Marty Manowskiej, fanów serii czeka wielkie zaskoczenie. - Tegoroczna odsłona „Sanatorium miłości” będzie wyjątkowa ze względu na udział silnych osobowości, które do programu przyszły z pokaźnym bagażem doświadczeń, a co za tym idzie, mają jasno określone poglądy i oczekiwania wobec związków, przyjaźni oraz głębokie przemyślenia na temat jesieni życia – zapowiada Manowska.

Czytaj też Prawdziwa sądecka sensacja na liście najbogatszych Polaków magazynu „Forbes” 

Każdy ma wyrazisty charakter

- W tym roku szczególnie przeżyłam rozmowy indywidualne z uczestnikami. Poznałam ich dobrze tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy rozmawialiśmy w cztery oczy. Każdy z nich to wyrazisty charakter, który nie dawał się do końca poznać w grupie, ale po każdej takiej rozmowie odkrywałam tych ludzi na nowo, widziałam ich głębiej, delikatniej, z całym ogromem ich przeżyć i przemyśleń – wspomina Manowska.

Widzowie programu oprócz tradycyjnych randek i rozmów z prowadzącą zobaczą uczestników w przeróżnych formach aktywności, między innymi  na torze saneczkowym czy podczas warsztatów fotograficznych.

Czytaj też Święcenie kropidłem kolejnego ronda w Nowym Sączu. Tę patronkę pokochało nasze miasto i cały świat [WIDEO][ZDJĘCIA]  

Przyjechali  do Krynicy po miłość

Bohaterowie show mówią, że do Krynicy przyjechali po miłość swojego życia, bo zakochać się można w każdym wieku.

Teodozja z Krosna była dwukrotnie zamężna. Pierwsze małżeństwo skończyło się rozwodem, drugi mąż zmarł nagle. Mimo tych bolesnych doświadczeń nadal wierzy, że można się znowu zakochać. Dlatego zgłosiła się do programu - czytamy na internetowej stronie „Sanatorium miłości”.

Elżbieta rozwiodła się z mężem 35 lat temu i od tego czasu nie zaangażowała się w żaden poważny związek. Ma nadzieję, że pełne miłości krynickie sanatorium odmieni ich życie.

Ryszard jest wdowcem – jego małżeństwo trwało 37 lat i, jak sam podkreśla, był to fajny związek. Jego ukochana żona zmarła 8 lat temu. Czy po raz drugi znajdzie miłość swojego życia?

Czytaj też Masakra na lokalnej drodze. Jezdnia jak po trzęsieniu ziemi [ZDJĘCIA]  

Megapromocja dla uzdrowiska fot.

Sanatorium miłości to nie tylko życiowa przygoda dla uczestników show. To także promocja dla uzdrowiska, które jako partner programu, w ten sposób zyskuje megareklamę.  Krynicja spółka liczy na to, że oglądalność telewizyjnego hitu przełoży się na wzrosty liczy odwiedzających kurort.
Czy dwunastka bohaterów oczaruje telewidzów? Jeden z przystojniaków w kwiecie wieku już zdobył rozgłos  za sprawą swojego niesamowitego podobieństwa do Stinga, słynnego   kompozytora, wokalisty i gitarzysty basowego, który w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych  był liderem zespołu The Police.( jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot. pexels, Facebook

Zobacz wszystkich uczestników programu. Kliknij TUTAJ

Strony







Dziękujemy za przesłanie błędu