Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
11/05/2024 - 10:00

Relaks na wyciągnięcie ręki. Zapomniane miejsce wypoczynkowe w Nowym Sączu [WIDEO][ZDJĘCIA]

Gdzie wybrać się na weekendowy wypoczynek? Przed takim dylematem staje zapewne wielu mieszkańców naszego regionu. Warto rozważyć relaks nad stawami w Nowym Sączu. To mało znane miejsce może zachwycić!

Stawy w Nowym Sączu

Na Sądecczyźnie jest wiele punktów, w których można się zrelaksować i miło spędzić czas. Należy do nich bez wątpienia zalew w Klimkówce, o którym pisaliśmy TUTAJ. To miejsce bardzo chętnie odwiedzane. 

Niezwykle popularne są również stawy w Starym Sączu. W ciepłe, letnie dni gromadzą prawdziwe tłumy. Niewiele osób jednak wie, że stawy, choć w nieco innym wydaniu, mamy również w Nowym Sączu. 

Znajdują się w okolicach Dunajca, nieopodal obwodnicy północnej i mostu im. Lecha i Marii Kaczyńskich. Co prawda niezbyt nadają się do pływania, jednak ich otoczenie sprzyja wypoczynkowi.

W ciepłe letnie dni nie brakuje tutaj spacerowiczów, przechadzających się okolicznym wałem. Można tutaj również wypocząć w cieniu drzew i błogiej ciszy, podziwiając piękne walory sądeckiej przyrody. Całość prezentuje się bardzo okazale.

Interesujące miejsce na wypoczynek w Nowym Sączu

Można tutaj również spotkać różnego rodzaju zwierzęta, których na co dzień raczej nie widzimy. Wystarczy wspomnieć o piżmakach amerykańskich czy bobrach. Niekiedy pojawiają się nawet nieco bardziej egzotyczne gatunki. Co oczywiste, nad Dunajcem często przebywają też wędkarze.

Okolice sądeckich stawów to zdecydowanie miejsce, w którym można wypocząć i się zrelaksować. O tym, jak wyglądają przekonacie się oglądając materiał filmowy. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, fot.: Rafał Gajewski)

Stawy w Nowym Sączu
Gdzie wybrać się na weekendowy wypoczynek? Warto rozważyć relaks nad stawami w Nowym Sączu. To mało znane miejsce może zachwycić!


Dziękujemy za przesłanie błędu