Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
31/05/2022 - 11:20

Groźny wypadek na rondzie Solidarności. Motocyklista trafił do szpitala [FILM]

Fatalnie rozpoczął się tegoroczny sezon motocyklowy na sądeckich drogach. W ostatnich tygodniach doszło do kilku wypadków, w których zginęli młodzi mężczyźni. Dzisiaj przed południem, w Nowym Sączu na rondzie Solidarności, doszło do kolejnego nieszczęścia. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia.

Rondo Solidarności, które znajduje się tuż obok kościoła Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu, to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc w mieście. Nie ma miesiąca żeby nie doszło tam do kilku wypadków i kolizji.

Zobacz też Wypadek w Naściszowej w pobliżu fotoradaru. Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

Dzisiaj około godziny dziesiątej trzydzieści na rondzie znów doszło do nieszczęścia. Osobowa Kia zderzyła się z motocyklistą. Przez jakiś czas wyjazd z ronda Solidarności w kierunku ulicy Kilińskiego był zablokowany. Na jezdni leżał motocykl, a tuż obok znajdował się uszkodzony samochód. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień w ruchu. 

Poszkodowany motocyklista został przewieziony do szpitala. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest jego stan. Nie wiadomo też, kto zawinił i jak doszło do tego wypadku. ([email protected] Fot. i Film R. Gajewski)

Groźny wypadek na rondzie Solidarności. Trwa akcja ratunkowa
Fatalnie rozpoczął się tegoroczny sezon motocyklowy na sądeckich drogach. W ostatnich tygodniach doszło do kilku wypadków, w których zginęli młodzi mężczyźni. Dzisiaj w Nowym Sączu na rondzie Solidarności doszło do kolejnego nieszczęścia. W tym miejscu musicie liczyć się z utrudnieniami. W tej chwili trwa akcja ratunkowa.


Dziękujemy za przesłanie błędu