Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
18/07/2023 - 12:05

Dwa mosty nie wytrzymały naporu wody, jezdnie były jak rwące potoki. Katastrofalne skutki nawałnicy [WIDEO][ZDJĘCIA]

Podtopione domy, zalane drogi, uszkodzone dwa mosty… nawałnica, jaka przeszła mad naszym regionem szczególnie dała się we znaki w powiecie limanowskim. W niektórych gminach jezdnie zamieniły się w rwące potoki.

czytaj też Potworny wypadek pod Limanową.  Żona zginęła na jego oczach, synek walczy o życie [ZDJĘCIA]

Nie tylko Nowemu Sączowi dokuczyła poniedziałkowa ulewa. Nawałnica przetoczyła się też nad powiatem limanowskim.  Najgorzej było w Mszanie Dolnej i Niedźwiedziu.

 Jak informuje serwis Limanowa.In  zostały podtopione domy, a w Olszówce ulewa uszkodziła dwa mosty i podmyła część drogi.

Szczególnie przerażające wrażenie robi nagranie, które pokazuje drogę w  Łętowem. To nie była jezdnia. To był rwący potok.

Zobacz też  Straszna nawałnica nad Nowym Sączem. Jazda autem po mieście to był hardcore [WIDEO]

 Czytaj też To było straszne. Pięcioletnia dziewczynka wpadła pod auto pod Nowym Sączem. Jak do tego doszło

Czy grożą nam kolejne nawałnice?  Wedle prognoz synoptyków we wtorek będzie całkiem pogodnie. Termometry w naszym regionie pokażą 27 stopni.

W środę zachmurzenie na ogół umiarkowane. Miejscami przelotne opady deszczu, w południowej połowie kraju burze z gradem i porywami wiatru do 70 kilometrów na godzinę Temperatura do 30 stopni. Jaka aura czeka  nas w kolejnych dniach? Szczegóły w naszej prognozie pogody na cały tydzień. ([email protected]) fot.

Tak po ulewie wyglądał powiat limanowski
Fot. OSP Srzydlna


Dziękujemy za przesłanie błędu