Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
20/06/2016 - 14:55

Danek i Szubryt na Euro. Spali w Saint Tropez [zdjęcia]

Z Francji powróciła mocna grupa Sądeczan, którzy kibicowali polskim piłkarzom na Euro 2016. W ekipie znaleźli się Andrzej Danek, prezes Sandecji, i Zbigniew Szubryt, właściciel znanego zakładu mięsnego w Chełmcu i prawdopodobnie przyszły (po wakacjach) główny sponsor nowosądeckiego pierwszoligowca.

Sądeczanie kibicowali Biało-czerwonym w Nicei, w meczu z Irlandią i w Paryżu, w pojedynku z Niemcami.  Bazę wypadową mieli w Saint Tropez na Lazurowym Wybrzeżu, rozsławionym przez komedie filmowe z udziałem Louisa de Funes.  
 

-Wspaniałe stadiony, wspaniali kibice, wspaniałe mecze - relacjonuje Andrzej Danek. -  Oczywiście najbardziej szkoda niewykorzystanych przez Milika szans w meczu z Niemcami, ale i tak jest nieźle.   
Bilety na oba mecze nasi kibice zakupili w internacie parę miesięcy przed Euro i prezes Sandecji zapewnia, że wcale to nie kosztowało fortuny.
- Mieliśmy dobre miejsca, doskonała widoczność - mówi.  

We Francji kibicowała też druga grupa Sądeczan, która pojechała na Euro pod wodzą prezesa KS "Helena"  Nowy Sącz Władysława Janika, a takich kibiców z naszego regionu było we Francji na pewno więcej.  

Zachęcamy do przysyłania zdjęć z Euro i podzielenie się wrażeniami z naszymi Czytelnikami.    
(s)
Na zdjęciu od lewej:  Andrzej Danek i Zbigniew Szubryt
 

Sądeczanie na Euro 2016


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)