Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
04/12/2018 - 21:05

Kordian włączył się w akcję Serce-Sercu. Jego piosenki śpiewa cała Polska

Jak co roku w akcję Serce-Sercu włączył się Kordian, który znany jest nie tylko z świetnego głosu, ale również wielkiego serca dla potrzebujących. Gwiazdor nagrał krótki film, w którym zachęcił sądeczan do wzięcia udziału w tej akcji.

W akcję charytatywną Serce-Sercu po raz kolejny włączył się Kordian - znany i lubiany gwiazdor polskiej sceny muzycznej. Jego piosenki takie jak np. „Dziewczyna z gór”, „Ja nie jestem milionerem” albo „Baciareczka” zna i śpiewa cała Polska.

Zobacz też Serce-Sercu: aż siedem wielkich firm wspiera naszą akcję

Kordian, który pochodzi z Żeleźnikowej, znany jest nie tylko z świetnego głosu, ale również z wielkiego serca. Często spotyka się z dziećmi i młodzieżą w szkołach, bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, a od lat włącza się również w akcję Serce-Sercu, którą organizuje Fundacja Sądecka. W tym roku gwiazdor również wsparł zbiórkę żywności i z tej okazji nakręcił specjalny film.

- Jak co roku wspieram akcję Serce-Sercu i serdeczna prośba do Was o wsparcie tej akcji. Serdecznie wszystkich do tego zachęcam i pozdrawiam - apeluje na nagraniu Kordian.

RG [email protected],Film KS

Dziękujemy za przesłanie błędu