Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 25 listopada. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
15/03/2019 - 12:20

Z Lipnicy Wielkiej w wielki świat pędzi pociąg do kariery Izy Szafrańskiej WIDEO

Kiedy śpiewała w programie The Voice of Poland publiczność szalała, a jurorzy rozpływali się w zachwytach. Odniosła wielki sukces. Doszła do półfinału telewizyjnego show. Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej nie marnuje popularności jaką przyniósł jej udział w programie. Koncertuje, w kraju i za granicą. Widać, że jest w swoim żywiole.

Telewizja, koncerty, wywiady… po sukcesie w The Voice od Poland Izabela Szafrańska jest niezwykle zapracowaną artystką i ciągle zadziwia wszystkich swoimi wokalnymi umiejętnościami. Ostatnio gościła w programie ,,Halo Polonia" emitowanym przez TVP Polonia i transmitowanym w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, a nawet  w północnej Afryce.

- To ta dziewczyna, o której Michał Szpak powiedział w The Voice of Poland, że „ma głos, który zabija” - w ten sposób zaanonsował ją gospodarz programu. Ale Iza Szafrańska tym razem chyba zaskoczyła widzów doborem repertuaru. Zaśpiewała utwór „Bliźnięta” do słów Jacka Kaczmarskiego i muzyki Zbigniewa Łapińskiego, czym dowiodła, że równie dobrze odnajduje się w nurcie muzyki literackiej.

Nagrałam płytę "Znaki Zodiaku" wraz z Marianem Opanią, Joanną Jeżewską, Kubą Sienkiewiczem, Janem Kondrakiem i Justyną Panfilewicz - wyjaśnia Iza.

Czytaj też Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej z głosem jak huragan w The Voice of Poland

Szafrańska – o czym mówiła w programie - jest też zafascynowana muzyką sefardyjską i koncertuje z własnym zespołem El Saffron, z którym  wystąpiła w programie "Must Be the Music". Śpiewała z siostrami – Laurą i Gabrielą - . Ponieważ teraz są W USA, skład grupy nieco się zmienił.

Iza ma bardzo napięty kalendarz. Koncerty sypią się jak z rękawa, w najbliższym czasie  - co zdradziła w programie - wystąpi w krakowskiej Piwnicy pod Bararmi oraz warszawskim salonie artystycznym „Kalinowe serce”.

Koncertuje też za granicą, między innymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie bardzo ciepło przyjmowana jest przez Polonię.

W ,,Halo Polonia"  zachwyciła publiczność  jeszcze innym repertuarem. Zaśpiewała wielki przebój Josha Grobana  ,,You raise me up".

Czytaj też Coś takiego! Iza Szafrańska z marszu zaśpiewała z orkiestrą Straży Granicznej

Przypomnijmy, że Izabela Szafrańska, znalazła się w doborowej szesnastce tegorocznych laureatów plebiscytu „Sądeczanin Roku”. Podczas finałowej  zaśpiewała dla publiczności. Wykonała wielki przebój Celine Dion „My Heart Will Go On”.Była niesamowita! Nie tylko dlatego, że ma wspaniały głos. Zaśpiewała z marszu, bez próby i to z towarzyszeniem reprezentacyjnej Orkiestry Straży Granicznej. 

[email protected] fot. YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu