Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
18/11/2018 - 07:15

Mateusz Ziółko, mąż sądeckiej miss, stał się kobietą! Dostał za to 100 tysięcy

Był bezkonkurencyjny. Mateusz Ziółko, wygrał dziesiątą, jubileuszową edycję muzycznego show "Twoja Twarz brzmi znajomo” . Perfekcyjnie wcielił się w rolę Arethy Franklin i zgarnął w finale główną nagrodę - czek na 100 tysięcy złotych.

Po tym, jak Mateusz Ziółko poślubił sądeczankę Mariannę Sokołowską, Miss Polonia Ziemi Sądeckiej,  stał się "naszym chodokiem", któremu wszyscy kibicują w muzycznych sukcesach. Teraz jego liczni fani pękają z dumy. W wielkim stylu wygrał telewizyjne show "Twoja Twarz brzmi znajomo”.  W finale wcielił się w rolę Arethy Franklin i brawurowo zaśpiewał wielki przebój niezapomnianej amerykańskiej  królowej soulu „A natural woman”.

- To moja żona wybrała dla mnie na finał ten utwór i artystkę - przyznał Ziółko. - Za każdym razem, kiedy odtwarzam tę piosenkę, chce mi się ryczeć - dodał. - Chcę zakończyć ten program w emocjonalny sposób - podkreślił.

czytaj też Mateusz Ziółko płakał przez Voice of Poland

 Ucharakteryzowany na Arethę Franklin,  zrobił na jurorach piorunujące wrażenie. Paweł Królikowski tylko wykrzyknął " O Boże!". W pochwałach rozpływała się Małgorzata Walewska.

- Wbiło mnie w fotel! Jesteś nieprawdopodobnym zwierzęciem scenicznym.

- Mateusz, jesteś cudownym artystą i tak się strasznie cieszę, że zgodziłeś się dołączyć do nas w tym programie i dać tyle serducha od siebie. Oprócz cudownych, pięknych, artystycznych dźwięków, tyle twojego serca. Bardzo ci dziękuję. Trzymam kciuki! - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka.

Na konkursowej scenie wokalista musiał się zmierzyć z trójką rywali, Rafałem Szatanem, Adą Kalską i Markiem Molakiem.

Ziółko wygrał czek na 100 tysięcy złotych i zdobył się na niesamowity gest. Zdecydował, że nagroda trafi do miasta żony dla... Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum. Metamorfozy Mateusza Ziółko w programie robiły niesamowitą furorę.  Wzruszył wszystkich do łez swoim występem w roli Zbigniewa Wodeckiego.

W ciągu czterech dni filmik z jego wykonaniem zanotował w sieci prawie 3 miliony wyświetleń.  Co więcej, wrażenie robi liczba udostępnień występu na Facebooku. Metamorfozę Mateusza podało dalej 33 tysiące osób.  Kiedy  zaśpiewał słynny utwór nieżyjącego piosenkarza "Lubię wracać tam gdzie byłem", juror programu Piotr Gąsowski... zaczął płakać!

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. You Tube, Polsat, Twoja Twarz Brzmi ZnajomoDziękujemy za przesłanie błędu