Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
04/11/2018 - 07:20

Iza Szafrańska znokautowała muzycznych rywali w The Voice of Poland

I znowu poszła jak burza. Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej zmiotła siłą swojego głosu muzycznych rywali w kolejnej odsłonie The Voice of Poland, w tak zwanym ,,Nokaucie" .

 Izabela Szafrańska jest  jedną z czterech wokalistek w drużynie Michała Szpaka , która przeszła do następnego etapu telewizyjnego muzycznego show. W kolejnej odsłonie The Voice of Poland, w tak zwanym ,,Nokaucie", brawurowo zaśpiewała ,,The power of love", utwór Jennifer Rush i zmiotła muzycznych rywali ze sceny.

Czytaj też Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej z głosem jak huragan w The Voice of Poland

- Ale petarda! -  zachwycał się prowadzący program Tomasz Kammel. Emocje wśród uczestników sięgały zenitu. Każdy z trenerów musiał dokonać trudnego wyboru i zdecydować, które spośród muzycznych talentów pozostaną w programie. Michał Szpak postawił na Izę.

- Pewne jest jedno: że ja z Izą chcę iść dalej na pewno - mówił tuż po wysłuchaniu jej występu.

Szafrańska, piękna siostra Izy z The Voice of Poland robi furorę w Ameryce

Sukces Izabeli Szafrańskiej, naszej faworytki z Lipnicy Wielkiej, był tym większy, że Szpak musiał zrezygnować z jednego z uczestników, żeby Iza mogła pozostać na muzycznym ringu.

- Kiedy śpiewa, wciąga słuchacza do swojego świata i to jest fajne. Cieszę się, że doszła ze mną do tego etapu - przyznał Michał Szpak.

Izabela Szafrańska będzie więc nadal walczyć o zwycięstwo w The Voice od Poland. Trzymamy kciuki.

[email protected] fot. You TubeDziękujemy za przesłanie błędu