Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
30/05/2018 - 11:40

Wypadek w Biczycach: zginął kierowca tira. Droga już odblokowana [WIDEO]

W Biczycach Dolnych, na krętej trasie, wywróciła się ciężarówka przewożąca alkohol. Niestety, mimo reanimacji, kierowcy nie udało się uratować. Zginął w zmiażdżonej kabinie.

Do tragicznego wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 7  na drodze krajowej nr 28 w Biczycach Dolnych. - Pojazd, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, na łuku wypadł z drogi – wyjaśnia Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Kierowca był zakleszczony w kabinie tira. Strażacy wydobyli poszkodowanego z pojazdu. Niestety, mimo reanimacji, mężczyzna zginął na miejscu. Miał około 40 lat. Ruch na drodze był przez kilka godzin całkowicie zablokowany. Teraz nie ma już utrudnień. Na miejscu pracują policjanci, strażacy, a także prokurator i biegły sądowy.

Zobacz też Dziewczynka wpadła pod samochód. Jej stan jest bardzo ciężki

Jak udało nam się dowiedzieć, właściciel firmy został już  poinformowany o wypadku. Zajmie się on wyciągnięciem tira na jezdnię i odholowaniem w bezpieczne miejsce. 

Dziękujemy naszym Czytelnikom za przesłane zdjęcia.

[email protected], fot. RG/ PSP Nowy Sącz, film RG

Wypadek w Biczycach [ZDJĘCIA]
Przez wypadek w Biczycach Dolnych zablokowana została droga nr 28. Od ósmej rano policjanci kierują ruch objazdami. (Fot. RG / PSP Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu