Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
28/07/2018 - 10:45

Czyje zwłoki znaleziono na Paściej Górze w Biczycach? Ciało wisiało na drzewie

To już pewne. Ciało znalezione w Biczycach Dolnych należało do zaginionego 31-latka. Zwłoki mężczyzny wisiały w lesie na Paściej Górze.

Ciało, które zostało znalezione na Paściej Górze w Biczycach Dolnych należy do zaginionego 31-letniego Grzegorza.

- Zostało wszczęte śledztwo dotyczące samobójczej śmierci osoby. Na tę chwilę wykluczyliśmy działanie osób trzecich. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić jednoznaczną przyczynę śmierci. Dodatkowo będziemy jeszcze przesłuchiwać świadków w tej sprawie – wyjaśnia prokurator Jarosław Łukacz, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Znaleźli go w lesie na Paściej Górze w Biczycach Dolnych

Przypomnijmy. Mężczyzna wyszedł z domu w Biczycach Dolnych 25 czerwca i od tamtej pory ślad po nim zaginął. W czwartkowy poranek około godziny 10 podczas zorganizowanych poszukiwań na jego zwłoki natknęli się strażacy. Ciało zostało znalezione w lesie. Wisiało na drzewie.

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań w Biczycach Dolnych. Strażacy znaleźli zwłoki [WIDEO]

Już z daleka czuć było nieprzyjemny zapach. Prawdopodobnie zwłoki wisiały już od dłuższego czasu. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ciało. W przyszłym tygodniu zostanie poddane sekcji.

[email protected], fot. RG,  film RG

W Biczycach strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Jak zginął? [WIDEO]
Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Niestety na ciele były widoczne oznaki śmierci, dlatego ratownicy nie podejmowali reanimacji. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)