Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
21/09/2020 - 15:10

Sandecja nadal bez zwycięstwa, trener żałuje straty punktów

Po porażce z Odrą Opole Sandecja znalazła się na dnie pierwszoligowej tabeli. Trener Piotr Mandrysz na pomeczowej konferencji prasowej mówił, że jego podopieczni nie powinni przegrać tego meczu.

Zero punktów po czterech meczach. Tak słabego początku sezonu w wykonaniu Sandecji dawno nie było. W odniesieniu zwycięstwa zawodnikom nie pomógł nawet fakt, że po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywali na Kilińskiego mecz z udziałem publiczności. Pomimo tego, że długo utrzymywał się remis to rzut karny w doliczonym czasie przesądził o kolejnej porażce „Biało-czarnych”.

Zobacz także: Mariaż dużego biznesu z piłką nożną. Sandecja znalazła bogatego sponsora

Trener Sandecji - Piotr Mandrysz mówił na pomeczowej konferencji prasowej, że jego zespół nie miał prawa przegrać tego meczu i powinien walczyć o pełną pulę. Opiekun sądeczan przyznawał, że sądecznie zagrali dobrze w pierwszej połowie, ale po jednym błędzie stracili bramkę i na przerwę schodzili przegrywając. Po zdobyciu bramki szkoleniowiec zauważył, że jego piłkarze oddali inicjatywę i mimo dobrej sytuacji Adriana Danka, to rywale zdobyli w końcówce zwycięską bramkę. Mandrysz był mocno zawiedziony, przyznał jednak, że w kolejnych meczach Sandecja będzie szukałą punktów.

Zobacz także: Odra Opole też za mocna. Czwarta porażka Sandecji z rzędu

Kolejne spotkanie sądeczanie rozegrają w Niedzielę. W Łodzi zmierzą się wówczas z ŁKS-em. (MP), fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)