Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
17/05/2024 - 09:25

Run 4 a Smile 2024: biegnij na pomoc dzieciom!

1 czerwca 2024 roku w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbędzie się XI Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile 2024. Organizatorami są Wyższa Szkoła Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie SURSUM CORDA. Pieniądze z biegu zostaną przeznaczone na wsparcie Podopiecznych Stowarzyszenia, Julianny i Lenki.

Biegnij i baw się!

Dla pasjonatów biegania przygotowano wiele atrakcji, które oddają esencję sportu i rywalizacji. W malowniczym Miasteczku Galicyjskim, położonym urokliwie w Nowym Sączu, odbędzie się niezapomniana impreza biegowa, przyciągająca zarówno młodszych, jak i starszych entuzjastów tego sportu. Zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, znajdą tam coś dla siebie.

Rodziny z dziećmi będą miały okazję aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, promując zdrowy styl życia wśród najmłodszych. Specjalnie dla maluchów przygotowano bogaty wybór atrakcji: od malowania twarzy, przez skoczne zabawy i fotobudkę, aż po pasjonujące występy taneczne i muzyczne. Każde dziecko znajdzie coś interesującego i spędzi ten dzień w atmosferze wielkiej radości i zabawy.

ZOBACZ TEŻ: CO "BYŁ SOBIE KOT" MA WSPÓLNEGO Z SĄDECKĄ ARTYSTKĄ

Biegnij online

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się w Miasteczku Galicyjskim, przygotowano specjalną możliwość udziału poprzez rywalizację online (1-2 czerwca 2024 roku), umożliwiającą wsparcie Julianny i Lenki z dowolnego miejsca na świecie. Uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniu, angażując się w dowolną aktywność: bieganie, marsz, jazdę na rolkach czy deskorolce.

Jak wziąć udział w rywalizacji online?

  • Zarejestruj się na stronie internetowej
  • Dołącz do wydarzenia w dniach 1 – 2 czerwca 2024 roku
  • Wybierz dowolny rodzaj aktywności i rywalizuj wirtualnie z innymi uczestnikami

Dlaczego warto uczestniczyć w Run 4 a Smile 2024?

  • Pomoc: Wspierasz leczenie i rehabilitację Lenki i Julianny, Podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA
  • Sport: Promujesz zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród dzieci i dorosłych
  • Rywalizacja: Doświadczasz ducha sportowej rywalizacji wśród miłośników biegania z całego świata
  • Atmosfera: Czeka Cię niesamowita atmosfera i niezapomniane emocje

Zarejestruj się już teraz i biegnij z nami po uśmiech Lenki i Julianny!
Czekamy na Ciebie 1 czerwca w Miasteczku Galicyjskim lub 1 – 2 czerwca w formie online! Więcej informacji znajdziesz na stronie Stowarzyszenia SURSUM CORDA oraz w mediach społecznościowych.

Wpłat startowych oraz dodatkowych darowizn można dokonywać, klikając w link: https://pomagamy.sc.org.pl/zbiorka/run4asmile-2024/.

([email protected]) Fot. Run4SmileDziękujemy za przesłanie błędu