Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
16/06/2024 - 13:20

Polska - Holandia. Nasza reprezentacja zaczyna Euro 2024. Wytypuj wynik [SONDA]

W niedzielę emocje sięgną zenitu. Reprezentacja Polski rozpoczyna Euro 2024. Pierwszym grupowym rywalem naszych zawodników będzie Holandia. Jakim wynikiem zakończy się mecz? Zapraszamy do typowania.

Euro 2024 w Niemczech

Euro 2024 rozpoczęło się w piątek. W meczu otwarcia Niemcy pokonali Szkotów aż 5:1. To był prawdziwy koncert gospodarzy mistrzostw. Wysokie wyniki padały jednak również w sobotę. Wystarczy wspomnieć choćby o wygranej Hiszpanii z Chorwacją 3:0.

Póki co Euro rozpieszcza nas ofensywnym nastawieniem praktycznie wszystkich drużyn. W niedzielę do boju wchodzą Polacy. Nasi reprezentanci trafili do trudnej grupy z Holandią, Austrią i Francją. Wiary w narodzie jednak nie brakuje.

Mecz Polska-Holandia na Euro 2024

Pierwszym rywalem naszej drużyny będą “Pomarańczowi”. Zadanie nie będzie proste. To zespół, który na ostatnich mistrzostwach świata dotarł do ćwierćfinału, gdzie odpadł dopiero po rzutach karnych z późniejszym mistrzem - Argentyną. Będą zdecydowanymi faworytami.

Podopieczni trenera Michała Probierza liczą jednak na dobry wynik. Spotkanie odbędzie się w Hamburgu. Nie zabraknie na nim oczywiście polskich kibiców, którzy tłumnie udali się na północ Niemiec.

Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Zapraszamy do typowania. Być może uda Wam się trafić poprawny rezultat. ([email protected], fot.: Piotr Drabik from Poland, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons)Dziękujemy za przesłanie błędu