Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
10/01/2024 - 11:25

Marcin Janusz podbija świat sportu! Sądeczanin bawił się z żoną na wyjątkowej gali [ZDJĘCIA]

2023 rok był pełen sukcesów dla Marcina Janusza. Sądecki siatkarz brylował formą zarówno w rozgrywkach klubowych, jak i reprezentacyjnych. Nie mogło go więc zabraknąć również na Gali Mistrztów Sportu “Przeglądu Sportowego”. Pojawił się na niej wspólnie z żoną.

Polscy siatkarze drużyną roku

Polscy siatkarze przyzwyczaili nas do sukcesów. Niemal ze wszystkich turniejów, w których biorą udział przywożą medale. Najlepszy przykład mieliśmy podczas mistrzostw Europy w 2023 roku, które wygrali. Do tego dołożyli triumf w Lidze Narodów.

Zwycięstwa przyczyniły się do tego, że zespół kolejny raz wybrany został drużyną roku podczas Gali Mistrzów Sportu organizowanej przez “Przegląd Sportowy. Werdykt nie mógł być inny!

Marcin Janusz z żoną na Gali Mistrzów Sportu

Na gali obecny był oczywiście również pochodzący z Nowego Sącza Marcin Janusz. Pojawił się na niej wspólnie ze swoją żoną. Zdjęciami podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Marcin Janusz to wychowanek SKPS Dunajec. Kariera siatkarza to pasmo nieustannych sukcesów zarówno na poli klubowym, jak i reprezentacyjny. Ma w swoim dorobku już dwa tytuły mistrza Polski, dwa wicemistrzostwa i jeden brązowy medal. Trzykrotnie wygrywał również Puchar Polski i dwa razy z rzędu Ligę Mistrzów. Zdobył także złoto Ligi Narodów, mistrzostw Europy i srebro Mistrzostw Świata. Obecnie gra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Sądeczaninowi powodzi się również w życiu prywatnym. Jest szczęśliwym mężem Katarzyny, którą poślubił w czerwcu 2022 roku. Jego wybranka jest dietetykiem. Wiele razy można ich było wspólnie spotkać również w Nowym Sączu. ([email protected], fot.: marcin.janusz_/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Marcina Janusza z żoną Katarzyną przejdź na kolejną stronę TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu