Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 listopada. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
07/04/2021 - 18:10

Kryniczanin Dominik Jazic znów na starcie Szybkościowych Rajdów Terenowych

W weekend rusza "Baja Drawsko Pomorskie 2021" -rajd otwierający sezon Mistrzostw Polski, Czech i Węgier. To pierwszy z pięciu rajdów cyklu, w którym startuje również kryniczanin Dominik Jazic.

Dacia na hopie
Dominik Jazic
  to zwycięzca ubiegłorocznego sezonu Pucharu Polski w szybkościowych rajdach terenowych. W tym sezonie Startuje w klasyfikacji Mistrzostw Europy Centralnej w zespole Dacia Duster Cup, firmowanym m.in. przez Krzysztofa Hołowczyca, w najliczniej obsadzonej kategorii T2 czyli pojazdów seryjnych, w całym rajdzie startuje ponad stu uczestników.

- Będę walczył, bo wiem , że stać mnie na szybką jazdę  - mówi "Sądeczaninowi" Dominik Jazic. - Kategoria jest trudna, licznie obsadzona, silne zespoły, ale ze sportowego punktu widzenia to jeszcze lepiej, rywalizacja w sporcie daje najlepsze efekty i jest jedyną drogą rozwoju, dlatego chce się mierzyć z najlepszymi kierowcami w tej części Europy. Trzymajcie kciuki aby samochód wytrzymał, obiecuję, że tanio skóry nie sprzedam!

Rajdy z cyklu "Baja" to jedne z najważniejszych na świecie wydarzeń w kalendarzu szybkościowych rajdów terenowych. Jeden z rajdów jest nie tylko  rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, ale i rundą Pucharu Świata. Przybliżają najlepsze załogi do startów w najbardziej znanych na świecie wydarzeniach, takich jak Rajd Dakar. ([email protected])

Kryniczanin Dominik Jazic w swym aucie
Kryniczanin Dominik Jazic już 9 kwietnia znów stanie na starcie Szybkościowych Rajdów Terenowych


Dziękujemy za przesłanie błędu