Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
02/02/2023 - 14:50

Kamil Stoch z żoną i kolegami. Tak żyje nasz wielki mistrz skoków narciarskich

Pasjonaci skoków narciarskich w każdy weekend siadają przed telewizorami i kibicują Polakom. Nasi zawodnicy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze. W wysokiej formie jest m.in. Kamil Stoch. Dzięki zdjęciom, które wrzuca na Instagrama możemy go poznać od nieco bardziej prywatnej strony. Zobaczcie, jak żyje nasz mistrz.

Kamil Stoch – mistrz skoków narciarskich

Kamila Stocha nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba. Nasz wybitny skoczek narciarski osiągnął już w tym sporcie tak dużo, że legendą został za życia. Jego występy na skoczniach całego świata śledzą miliony kibiców. Niektórzy oglądają zawody z wysokości trybun, inni sprzed telewizorów. Emocje zawsze są jednak niesamowite.

Stoch jest już potrójnym mistrzem olimpijskim, dwukrotnym zdobywcą kryształowej kuli, trzykrotnym triumfatorem Turnieju Czterech Skoczni i mistrzem świata. W swojej karierze 39 razy wygrywał zawody Puchar Świata. Jego dorobek wygląda niesamowicie.

Mimo że pochodzący z Zębu skoczek ma już 35 lat, to cały pozostaje czynnym zawodnikiem i należy do ścisłej światowej czołówki. W tym sezonie zajmuje w klasyfikacji generalnej 9. miejsce. Na pewno swoimi występami sprawi jeszcze kibicom wiele radości.

Kamil Stoch na Instagramie

Kamil Stoch aktywny jest również na Instagramie. Na zdjęciach, które dodaje widzimy go w towarzystwie żony Ewy, znajomych czy kolegów ze skoczni. Nie brakuje także fotografii z wnętrza jego pięknego domu czy podróży po Polsce i świecie. Spójrzcie sami. ([email protected], fot.: kamilstochofficial/ Instagram)

Aby zobaczyć najlepsze zdjęcia z życia prywatnego Kamila Stocha przejdź na następną stronę

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu