Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
13/11/2020 - 11:35

Historyczna chwila. W sobotę sądeczanin Robert Ruchała zadebiutuje w KSW!

Już w sobotę Robert Ruchała, jako pierwszy w historii zawodnik z Nowego Sącza wystąpi na gali KSW. Przypomnijmy, że w 2018 roku czytelnicy „Sądeczanina” wybrali go Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny. W klatce dam z siebie wszystko – zapowiada.

Pochodzący z Nowego Sącza Robert Ruchała to zawodnik klubu Grappling Kraków. W swojej dotychczasowej karierze w MMA, zwyciężył trzy pojedynki, żadnego nie przegrywając. Zaowocowało to zaproszeniem go do wzięcia udziału na najbardziej prestiżowej gali w Polsce – KSW. Już w sobotę zmierzy się z innym debiutantem Michałem Dominem. Jak przyznaje, do starcia jest przygotowany bardzo dobrze i liczy na zwycięstwo.

Zobacz także: Robert Ruchała wygrał swoją trzecią walkę w MMA i pnie się w górę w rankingu

- Będzie to mój debiut na gali KSW. Organizacja ta jest najlepsza zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Do pojedynku jest przygotowany świetnie. O walce dowiedziałem się zaledwie 3 tygodnie temu, ale jestem w naprawdę bardzo dobrej formie. Przeciwnik jest wymagający, więc dam z siebie wszystko, by wyjść zwycięsko z tego starcia zwycięsko – mówi Robert Ruchała.

Zobacz także: Czytelnicy "Sądeczanina" wybrali swojego Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny!

Jego rywal – Michał Domin, ma nieco gorszy bilans. W swojej dotychczasowej karierze z zawodowym MMA stoczył cztery pojedynki. Trzy z nich wygrał, a z jednego schodził pokonany. Na uwagę zasługuje na pewno fakt, że w 2018 roku czytelnicy „Sądeczanina” wybrali Ruchałę Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny.  Czy zawodnik będzie kontynuował swoją zwycięską ścieżkę? Przekonamy się już jutro. (MP), fot.: Macgregor photography, RR, archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu