Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
24/11/2022 - 10:25

Dariusz Dudek wybrał się z żoną na Maltę. Tak wypoczywa były trener Sandecji [ZDJĘCIA]

Dariusz Dudek jest w Nowym Sączu bardzo dobrze znany. Trener prawie dwa lata prowadził Sandecję, zyskując sympatię wielu kibiców. We wrześniu rozstał się z klubem. Niedawno dodał na Instagrama zdjęcia z Malty, gdzie wybrał się wraz z żoną. Zobaczcie, jak wypoczywał:

Trener Dariusz Dudek na Malcie

1 września Dariusz Dudek przestał pełnić funkcję trenera I-ligowej Sandecji Nowy Sącz. Drużyna nie prezentowała się wówczas najlepiej, nie odnosząc od początku sezonu żadnego zwycięstwa ligowego (udało się wygrać jedynie mecz Pucharu Polski z Górnikiem Polkowice).

Następcą Dudka został Słowak Stanislav Varga. Pod jego wodzą zespół do końca rundy jesiennej wygrał 2 mecze, ale mimo to zakończył ją na ostatniej pozycji w tabeli. Dotarł również do 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie odpadł po starciu ze Śląskiem Wrocław (decyzją PZPN).

Dariusz Dudek zdobył dużą sympatię sądeckich kibiców, o czym świadczy m.in. ich wpis na jego pożegnanie. Co obecnie słychać u trenera? Jak zawsze, z pomocą przychodzi nam jego konto na Instagramie, na którym jest bardzo aktywny.

Zobacz zdjęcia trenera Dariusza Dudka z Malty na kolejnych stronach (fot.: Dariusz Dudek/ Instagram)Dziękujemy za przesłanie błędu