Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
17/05/2024 - 11:30

Za jego kadencji Sandecja grała jak z nut. Tak się teraz powodzi Dariuszowi Dudkowi [ZDJĘCIA]

Dariusz Dudek był ostatnim trenerem Sandecji, za którego kadencji drużyna potrafiła seryjnie wygrywać. Nie może zatem dziwić, że w Nowym Sączu wspominany jest z dużym sentymentem. Jak mu się teraz powodzi? Niezmiennie bardzo aktywny jest w mediach społecznościowych.

Trenerzy Sandecji Nowy Sącz

Piłkarze Sandecji radzą sobie w tym sezonie bardzo słabo. Drużynę prowadziło łącznie czterech trenerów - Tomasz Kafarski, Janusz Świerad, Łukasz Surma i Robert Kasperczyk. Skończyło się fatalnie - drugim spadkiem z rzędu.

Ostatni okres, w którym “Biało-czarni” radzili sobie dobrze to lata, gdy prowadził ich Dariusz Dudek. W Nowym Sączu nikomu tej postaci przedstawiać nie trzeba. Znany jest wszystkim kibicom doskonale.

Co słychać u Dariusza Dudka?

Przypomnijmy, że “Biało-czarnych” objął w listopadzie 2020 roku i prowadził niemal dwa lata - do września 2022 roku. Szczególnie zapamiętana została niesamowita seria 17 z rzędu meczów bez porażki. To najlepszy wynik drużyny w XXI wieku, który pozwolił jej wyjść z samego dna pierwszej ligi. 

Po odejściu z Sandecji Dudek przez chwilę pozostawał bez pracy, po czym został zatrudniony w Zagłębiu Sosnowiec. Choć było to już jego trzecie podejście do tego klubu, to nie pracował w nim długo. Odszedł po czterech miesiącach - w kwietniu 2023 roku. Od tamtej pory nie prowadzi żadnego zespołu. 

Szkoleniowiec już w Nowym Sączu słynął ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Był to swego rodzaju ewenement wśród trenerów. Podobnie jest także teraz. Dudek dodaje zdjęcia z wakacji, podróży czy życia prywatnego. Nie brakuje oczywiście fotografii i filmów z rodziną oraz kolegami. Sprawdźcie, jak teraz żyje. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz - ikona, dariuszdudek.official/ Instagram)

Zdjęcia z życia prywatnego Dariusza Dudka na następnej stronie

StronyDziękujemy za przesłanie błędu