Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
15/01/2024 - 09:55

W Nowym Sączu wspominają go z dużym sentymentem. Tak teraz żyje Dariusz Dudek [ZDJĘCIA]

Trener Dariusz Dudek zapisał się w najnowszej historii Sandecji przede wszystkim za sprawą niesamowitej serii 17 meczów bez porażki. Co u niego słychać? Cały czas jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się tutaj zdjęciami ze swojego życia prywatnego.

Dariusz Dudek w Sandecji

W Nowym Sączu nie trzeba go przedstawiać żadnemu kibicowi piłkarskiemu. Trener Dariusz Dudek jest w naszym mieście znany doskonale i wspominany z dużą sympatią. Choć końcówka jego pracy w Sandecji nie wyglądała już najlepiej, to wcześniej zespół kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa. Swego czasu stworzył prawdziwego potwora! 

Przypomnijmy, “Biało-czarnych” objął w listopadzie 2020 roku i prowadził niemal dwa lata - do września 2022 roku. Szczególnie zapamiętana z tego okresu została niesamowita seria 17 z rzędu meczów bez porażki. To najlepszy wynik drużyny w XXI wieku, który pozwolił im wyjść z samego dna pierwszej ligi. 

Co słychać u Dariusza Dudka?

Po odejściu z Sandecji Dudek przez chwilę pozostawał bez pracy, po czym został zatrudniony w Zagłębiu Sosnowiec. Choć było to już jego trzecie podejście do tego klubu, to nie pracował w nim długo. Odszedł po czterech miesiącach - w kwietniu 2023 roku. Od tamtej pory nie prowadzi żadnego zespołu. 

Szkoleniowiec już w Nowym Sączu słynął ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Podobnie jest także teraz. Dudek dodaje zdjęcia z wakacji, podróży czy życia prywatnego. Nie brakuje oczywiście fotografii i filmów z rodziną oraz kolegami. Sprawdźcie, jak mu się teraz powodzi. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz - ikona, dariuszdudek.official/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Dariusza Dudka przejdź na kolejną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu