Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
19/05/2024 - 14:05

Trzy punkty na otarcie łez. Piłkarze Sandecji pokonali rezerwy klubu z Ekstraklasy

Po czterech kolejnych meczach bez zwycięstwa piłkarze Sandecji zdobyli wreszcie trzy punkty. W przedostatniej kolejce sezonu okazali się lepsi od rezerw Lecha Poznań. Na końcowe rozstrzygnięcia nie będzie to miało jednak wpływu, bo zespół jest już pewny spadku do III ligi.

Przedostatni mecz Sandecji Nowy Sącz w drugiej lidze

Piłkarze Sandecji pewni spadku do drugiej ligi są już od dwóch tygodni. Katastrofalny sezon powoli zbliża się do końca. W przedostatniej kolejce rywalem “Biało-czarnych” były rezerwy Lecha Poznań. Zespół z Wielkopolski również gra z nożem na gardle i znajduje się tuż nad strefą spadkową. 

Zobacz: Jest chętny na kupno Sandecji Nowy Sącz! Były już pierwsze rozmowy, znamy plany

Spotkanie rozgrywane było we Wronkach, gdzie młodzi Lechici występują w roli gospodarza. W pierwszej połowie oba zespoły atakowały i tworzyły sobie sytuacje bramkowe. Po stronie poznaniaków blisko szczęścia był chociażby Maksymilian Dziuba. W przypadku Sandecji strzelali Jakub Wilczyński czy Igor Maślanka. Piłka ani razu nie znalazła się jednak w siatce.

Sandecja wygrała z Lechem II Poznań

Wszystko rozstrzygnęło się w drugich 45 minutach. Co ciekawe, Radosław Gołębiowski trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Gospodarze zmarnowali kilka świetnych okazji i tym samym 3 punkty trafiły na konto “Biało-czarnych”.

Do zakończenia sezonu pozostała już tylko jedna kolejka. Sądeczanie zagrają w niej z walczącą o awans Kotwicą Kołobrzeg. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 14. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz - zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu