Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
21/05/2024 - 11:25

Mnóstwo niespodzianek na lokalnych stadionach. Nadchodzi końcowa faza sezonu

Z tygodnia na tydzień zbliżamy się do końca sezonu w niższych ligach. Ostatnia kolejka przyniosła wiele interesujących wyników. Kto zbliżył się do awansu, a kto do utrzymania? Czas na Sądecki Przegląd Boisk.

IV liga - wyniki

Piłkarze rezerw Wisły Kraków zanotowali kolejną wygraną i pewnym krokiem zmierzają do III ligi. Tym razem okazali się lepsi od Dalina Myślenice, którego pokonali 2:0. Ich przewaga nad drugim LKS Jawiszowice wynosi obecnie 12 punktów.

Bez zdobyczy pozostała Limanovia, która uległa 0:2 Bocheńskiemu Klubowi Sportowemu. W tabeli jest na 8 miejscu. Bardzo ciekawie było w Gorlicach. Miejscowy Glinik zremisował 2:2 z Popradem Muszyna. Z dobrej strony zaprezentowała się Barciczanka, która zremisowała z wiceliderem.

V liga małopolska wschód - wyniki

W V lidze emocje mamy zagwarantowane do ostatniej kolejki. Walka o awans jest pasjonująca. Na czele utrzymał się Podhalanin Biecz, który skromnie pokonał na wyjeździe Zalesiankę 1:0.

Hitem było starcie wicelidera - Sokoła Słopnice z Dunajcem Nowy Sącz. Mecz zakończył się zupełnie niespodziewanie. Zawodnicy z powiatu limanowskiego wygrali aż 8:1. Mocno skomplikowało to sądeckiemu zespołowi sytuację w tabeli, bo spadł na 5 miejsce. 

Bez punktów pozostały także rezerwy Sandecji. Ich pogromcą okazał się Metal Tarnów. Ósmy w tabeli Kolejarz Stróże wygrał z Orkanem Szczyrzyc 2:1.

O Klasie Okręgowej, A-klasie oraz B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu