Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
27/02/2024 - 16:10

Młodzi piłkarze rywalizowali na hali. Poznaliśmy mistrzów naszego regionu [ZDJĘCIA]

To była już 32 edycja halowych mistrzostw piłkarskich regionu południe. Ponownie najlepsze drużyny, złożone z młodych zawodników, stoczyły zacięte boje. Poznaliśmy zwycięzców w pięciu kategoriach wiekowych.

Halowe mistrzostwa regionu południe w piłce nożnej, organizowane przez sądecki podokręg MZPN, to już tradycja. Odbywają się co roku w okresie zimowym. Biorą w nich udział drużyny młodzieżowe.

Podobnie było również i tym razem. Zespoły rywalizowały na hali w Łącku. Była to już 32 edycja wydarzenia. Obejrzeliśmy wiele interesujących meczów. Nie brakowało pięknych goli czy spektakularnych interwencji bramkarskich.

Ostatecznie zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

  • Orliki - Mam Talent Limanowa
  • Młodziki - Limanovia
  • Trampkarze - Poprad Rytro
  • Juniorzy młodsi - Gorce Kamienica
  • Juniorzy starsi - Dunajec Nowy Sącz

Pierwsza trójka dostała pamiątkowe puchary oraz medale. Każda drużyna otrzymała również dyplom. Dodatkowo, we wszystkich kategoriach wiekowych była prowadzona punktacja na najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.

Podokręg MZPN w Nowym Sączu był podczas całego turnieju reprezentowany był przez wiceprezesa Andrzeja Kuźmę, dyrektora biura Bogusława Klimka oraz sekretarza komisji szkoleniowej Macieja Kowalskiego.

Andrzej Kuźma, podkreślił, że wszystkie mecze były niezwykle emocjonujące i stały na wysokim poziomie sportowym. Prezes podokregu Paweł Cieślicki dziękował natomiast za rywalizację w duchu fair play i życzył powodzenia drużynom w rundzie wiosennej.

Dodajmy, że podczas turnieju Złotą Honorową Odznaką Podokręgu uhonorowani zostali: Marek Pranica (LKS Lepietnica Klikuszowa), Bartosz Stokłosa (LKS Poprad Rytro), Dariusz Aleksander (LKS Zawada Nowy Sącz), Roman Korba (LKS Ogień Sękowa), Piotr Stępkowicz (GKS Glinik Gorlice), Dawid Słowik (GKS Zyndram Łącko). Kolejny turniej już za rok! ([email protected], fot.: Małopolski Związek Piłki Nożnej Podokręg Nowy Sącz)

Halowe mistrzostwa regionu południe
To była już 32 edycja halowych mistrzostw piłkarskich regionu południe. Ponownie najlepsze drużyny, złożone z młodych zawodników, stoczyły zacięte boje.


Dziękujemy za przesłanie błędu