Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
10/06/2024 - 12:50

Końcowe rozstrzygnięcia na lokalnych boiskach. Wiemy, kto awansował do wyższych lig

W piątek rozpoczyna się Euro 2024. Ligi zawodowe w naszym kraju zakończyły już sezon. Rozgrywki kończą również amatorzy. W miniony weekend poznaliśmy wiele rozstrzygnięć. Czas na Sądecki Przegląd Boisk.

IV liga wyniki

Przed zespołami z IV ligi jeszcze trzy kolejki. Wiadomo już jednak, że awans wywalczyły rezerwy Wisły Kraków. W szerokiej czołówce utrzymuje się Limanovia. Wygrana 1:0 z Trzebinią przesunęła ją na 6 pozycję. 

10 miejsce zajmuje Barciczanka. W sobotę wysoko uległa Wolanii Wola Rzędzińska. Ciężki okres przechodzi Glinik Gorlice. Zanotował czwartą porażkę z rzędu, tym razem z Orłem Ryczów. Poprad Muszyna podzielił się punktami z przedostatnią w tabeli Niwą Nowa Wieś.

V liga - wyniki

Zawodnicy klubów V ligi rozegrają jeszcze dwa spotkania. Po ostatniej kolejce pierwsza czwórka mieści się w trzech punktach. Lideruje cały czas Podhalanin Biecz, który ograł 3:1 GKS Drwinię. Jedno “oczko” mniej mają rezerwy Sandecji. W niedzielę rozbiły 6:0 Tarnovię. 

Na trzecim miejscu jest Sokół Słopnice. Wygrał 3:0 z Unią II Tarnów. Z kolei Dunajec nie dał szans Zalesiance Zalesie. Wszystko wskazuje na to, że wielkie emocje czekają nas do ostatnich minut sezonu. Walka o awans będzie bardzo interesująca!

O klasie okręgowej, A-klasie oraz B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu