Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
11/06/2024 - 15:10

Euro 2024. Jaki wynik osiągnie w Niemczech reprezentacja Polski? Zagłosuj

Jeszcze tylko kilka dni i rozpocznie się piłkarskie święto. Mistrzostwa Europy rozegrane zostaną w Niemczech. Jaki wynik osiągnie na turnieju reprezentacja Polski? Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie.

Euro 2024 coraz bliżej

Euro 2024 zbliża się wielkimi krokami. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (14 czerwca). Gospodarzem będą Niemcy. Spotkania rozegrane zostaną na stadionach w Berlinie, Monachium, Dortmundzie, Gelsenkirchen, Stuttgarcie, Hamburgu, Düsseldorfie, Kolonii, Lipsku oraz we Frankfurcie nad Menem.

Oczywiście wśród finalistów jest również reprezentacja Polski. Zakwalifikowała się po barażach, jako ostatnia drużyna. Przypomnijmy, że pokonaliśmy wówczas po serii rzutów karnych reprezentację Walii.

Jaki wynik na Euro 2024 osiągnie reprezentacja Polski

W Niemczech nasi zawodnicy nie będą mieli łatwego zadania. W grupie znaleźli się wspólnie z Francją, Holandią oraz Austria. Dodatkowo, wiadomo już, że na skutek kontuzji, w pierwszym meczu z “pomarańczowymi” nie zagra kapitan naszego zespołu - Robert Lewandowski.

Kibice nie mogą się już doczekać emocji związanych z turniejem. Nie brakuje również różnego rodzaju przewidywań. Jaki wynik osiągnie nasz reprezentacja? Zachęcamy do głosowania w sondzie. Pora sprawdzić, jak szanse “Biało-czerwonych” oceniają sądeczanie. ([email protected], fot.: Tatarstan.ru, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia Commons)Dziękujemy za przesłanie błędu