Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
09/06/2024 - 12:25

Ekstraklasa i rywal ze Słowacji. Już wiemy z kim będzie grała Sandecja Nowy Sącz

Wciąż nie wiemy, w której ostatecznie lidze wyląduje Sandecja. Zespół lada dzień rozpoczyna jednak przygotowania do nowych rozgrywek. “Biało-czarni” mają w planach rozegrać 6 sparingów.

Co dalej z Sandecją Nowy Sącz

Ważą się losy przyszłości Sandecji Nowy Sącz. Kto będzie nowym właścicielem klubu? Zgodnie z zapowiedziami wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. Przypomnijmy, że zainteresowanie wykazują trzy podmioty, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Cały czas nie wiemy również, w której lidze “Biało-czarni” ostatecznie się znajdą. Choć po fatalnym sezonie spadli na czwarty poziom rozgrywkowy, to przez problemy licencyjne innych zespołów mogą pozostać w II lidze. 

Plan przygotowań do sezonu Sandecji Nowy Sącz

Poznaliśmy już plan przygotowań zespołu do startu nowych rozgrywek. Treningi mają rozpocząć się już 12 czerwca (środa). Zaplanowanych zostało 6 sparingów. Rywalami będą zarówno zespoły z Ekstraklasy, jak i II, III oraz IV ligi. Nie zabraknie też meczu z drużyną słowacką. Jak wygląda dokładny plan?

  • 22.06 - Hutnik Kraków
  • 29.06 - Stal Mielec
  • 06.07 - MFK Stará Ľubovňa
  • 13.07 - Wisłoka Dębica
  • 20.07 - Garbarnia Kraków
  • 27.07 - Poprad Muszyna
Przypomnijmy, że od nowego sezonu zespół ma rozgrywać spotkania na wciąż budowanym stadionie przy ul. Kilińskiego. Początkowo bez publiczności, następnie z udziałem maksymalnie 900 osób. ([email protected], fot.: Adrian Maraś/ Sandecja Nowy Sącz)


Dziękujemy za przesłanie błędu