Środa, 26 czerwca. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
26/09/2016 - 19:05

Udany debiut siatkarek STS Sandecja w 2 lidze

W wyjazdowym meczu siatkarki STS Sandecja pokonaly TKS Tychy.

TKS Tychy - STS Sandecja Nowy Sącz: 0-3 (-22,-30,-21) STS Sandecja: Rams Joanna - kapitan, Kiławiec Barbara, Wojta Magdalena, Sikora Agnieszka, Drąg Katarzyna, Bogacka Marta, Kosal Paulina i Tokarczyk Katarzyna - libero. Zmiany: Bodziony Anna.

Mecz walki w którym debiutujące na tym poziomie rozgrywek zawodniczki Sandecji ( tylko dwie z nich wcześniej grały w 2 lidze)  grały pewnie i  z determinacją. Od połowy pierwszego seta zawodniczki wrzuciły 2 bieg i bez większych problemów pokonał gospodynie. Podobnie zapowiadał się drugi set, jednak przy stanie 22-16 dla naszego zespołu, nastąpił moment dekoncentracji i przeciwniczki doprowadziły do stanu 24-22. Po obronie 3 setboli i bardzo solidnej grze w obronie oraz ataku, wygrana do 30. Trzeci set to gra pod pełną kontrolą i pewna wygrana do 21. A po ostatnim gwizdku sędziego eksplozja radości.