Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
29/03/2018 - 20:00

Intensywny początek roku UKS Gladiator. Worek z medalami został rozwiązany

Prawie 800 zawodników z 17 krajów zjechało do Bośni i Hercegowiny walcząc o Puchar Bałkanów. W tym gronie znaleźli się reprezentanci klubu UKS Gladiator Binczarowa.

- Dla nas był to kolejny start kontrolny przed najważniejszymi zawodami tego roku. Z pewnością mogę powiedzieć że forma rośnie. Szymon Góra pewnie wygrywa trzy walki zdobywając złoto, Ilona Kokoszka dla której był to pierwszy start w naszych barwach, po czterech walkach i małych nieprzyjemnościach ze strony sędziów zdobywa srebro, Blanka Prechitko wraca do domu z srebrnym medalem, natomiast Kacper Krok z brązowym krążkiem - wyjaśnił Amadeusz Kwiatkowski.

Duże wyzwania dopiero się zbliżają. - Wyniki cieszą, ale jest jeszcze masa pracy przed nami. Za miesiąc Mistrzostwa Polski kadetów. Podczas gdy cały nasz team przebywał na zawodach w Bośni i Hercegowinie, to Karolina Krok startowała w Pucharze Polski w light-contact, który odbywał się w Płocku - powiedział trener.

- Karolina wywalczyła dwa pierwsze miejsca. Puchar Polski w kategorii 55 kg juniorek oraz w 60 kg juniorek wygrywając w sumie cztery walki, w tym aż trzy przed czasem. Świetną dyspozycję naszej Karolci zauważyli sędziowie przyznając jej dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki turnieju - dodał szkoleniowiec.

Sukces zrodził się pomimo trudów. - Super dyspozycja, świetna forma a to wszytko pomimo wielkiego sportowego pecha, jaki ostatnio miała nasza Karolina. Bardzo poważna kontuzja kolana, dość poważne problemy zdrowotne, tony zjedzonego antybiotyku, a przed zawodami nieszczęśliwy wypadek i złamany nos. To wszystko nie pozwoliło trenować na 100% swoich możliwości, a jednak z tymi wszystkimi przeciwnościami wygrywa serce do walki, charakter i ciężka praca. Przed Karoliną Mistrzostwa Polski - powiedział Kwiatkowski.

- Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych sponsorów! Dziękujemy: Stanisławowi Krokowi z firmy Stan-Drew, Mariuszowi i Ewie Pękala z firmy Florex, firmie Adamax, Gminie i Miastu Grybów - podsumował trener.

MŚ ([email protected]) fot. UKS Gladiator
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu