Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
31/05/2024 - 13:55

Społeczność, która łączy wszystkich pasjonatów biegów. Ty również możesz dołączyć!

Festiwal Biegowy jest wydarzeniem, które gromadzi prawdziwe tłumy. Jego uczestnicy mają możliwość wzajemnego kontaktu przez cały rok. Swoje wyniki mogą porównywać poprzez dołączenie do społeczności na platformie “Strava”.

Promocja Festiwalu Biegowego

Lato zbliża się wielkimi krokami. Przekonujemy się o tym patrząc chociażby na piękną pogodę. To okres, w którym na okolicznych trasach pojawia się coraz więcej biegaczy. Niektóre ścieżki wręcz pękają w szwach. 

Choć w ciągu roku nie brakuje w regionie różnego rodzaju wydarzeń biegowych, to największym świętem jest oczywiście zawsze Festiwal Biegowy. W tym roku potrwa od 6 do 8 września. Ponownie wszystko będzie się działo w Piwnicznej.

Przypominamy, że do 5 czerwca trwa specjalna promocja. Na wszystkie biegi zarejestrujecie się taniej o 15 procent! Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i użyć kodu - 15FB15DD. O szczegółach piszemy TUTAJ.

Festiwal Biegowy Club

Każdy miłośnik biegania może również dołączyć do “Festiwal Biegowy Club” na platformie Strava. To społeczność, która łączy wszystkich pasjonatów. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami.

Możemy tutaj zapisywać swoje wyniki, porównywać je z innymi i sprawdzać postępy w przeciągu całego tygodnia. Obecnie należy tu 107 osób. Jeśli kochasz biegać, koniecznie zostań jednym z nich! ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu