Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
22/06/2023 - 14:05

Przepiękne krajobrazy Festiwalu Biegowego. Te widoki zapierają dech w piersiach! [ZDJĘCIA]

Na uczestników Festiwalu Biegowego, poza sportową rywalizacją, czekają również cudowne i zapierające dech w piersiach widoki. Trasy zostały poprowadzone najpiękniejszymi miejscami Sądecczyzny. Krajobrazy są niesamowite.

Trzy dni pełne niesamowitych atrakcji dla dzieci, dorosłych, rodzin, znajomych i przyjaciół. Festiwal Biegowy to wydarzenie, na które wiele osób czeka przez cały rok. Atmosfera jaka panuje wówczas w Miasteczku Biegowym jest niepowtarzalna. To po prostu trzeba przeżyć!

Podczas imprezy odbywa się również mnóstwo wydarzeń towarzyszących, wystarczy wymienić tutaj chociażby Festiwal Lachów i Górali czy Festiwal Smaku. Nie sposób się tutaj nudzić!

Osoby, które gościły już w Piwnicznej w przeszłości doskonale wiedzą, że to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Wybór konkurencji jest ogromny, a każda charakteryzuje się czymś innym. To wspaniała przygoda.

Zarejestrowałeś się już na Festiwal Biegowy? Doskonale. Podczas rywalizacji na rożnych dystansach będziesz mógł podziwiać m.in. piękne krajobrazy i niesamowite uroki Sądecczyzny.

Trasy wiodą m.in. przez górę Kicarz, Eliaszówkę, Wielki Rogacz, Przehybę, Halę Łabowską, Jaworzynę Krynicką czy Runek. Wiele z nich poprowadzonych jest wzdłuż rzek, dolin czy obok bujnych lasów. Widoki naprawdę zapierają dech w piersiach.

Jako zawodnik startujący w Festiwalu Biegowym, poza samym biegiem, będziesz mógł zatem również przyglądać się najpiękniejszym miejscom Sądecczyzny. Coś takiego nie zdarza się często!

Przypominamy, że tylko do końca na wszystkie dystanse obowiązują niższe ceny. To już zatem ostatnie dni. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Naprawdę warto to zrobić. Atmosfera festiwalu jest cudowna. Ruszaj na start i rywalizuje na niezwykle widowiskowych trasach! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski, IDEA Photography, Festiwal Biegowy)

Piękne krajobrazy na Festiwalu Biegowym
Na uczestników Festiwalu Biegowego, poza sportową rywalizacją, czekają również cudowne i zapierające dech w piersiach widoki. Krajobrazy są niesamowite.


Dziękujemy za przesłanie błędu