Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
19/12/2017 - 20:05

Te sądeckie firmy wykazały społeczną wrażliwość. Wsparły akcję Serce-Sercu.

W tegoroczną akcję Serce-Sercu włączyło się aż dziewięć znanych, sądeckich firm, które wiedzą doskonale jak ważna jest pomoc potrzebującym. Dziękujemy!

Volpex jest firmą, która w swojej branży na co dzień służy radą i pomocą. Dzieli się swoim doświadczeniem z klientami. Wiedząc jak ważna jest pomoc w każdej dziedzinie życia firma wzięła udział w akcji Serce-Sercu.

Co roku mieszkańcy i turyści ustawiają się w długiej kolejce po pyszne tradycyjne lody u Argasińskich. Kto ich nie zna? Jest nam niezmiernie miło, że firma włączyła się w tegoroczną akcję Serce Sercu.

Kolczyki, naszyjnik lub pierścionek zawsze są dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Dobrym pomysłem jest też ponowne wsparcie akcji Serce Serce przez firmę Sezam. "Tu mieszkamy, tu pomagamy" - tymi słowami skomentowała właścicielka firmy naszą akcję.

Kolejnym partnerem akcji Serce Serce jest .... Partner AGD RTV. Nazwa zobowiązuje ;) W sieci sklepów Partner AGD RTV znajdziecie wszelki sprzęt elektroniczny niezbędny w domu (także dla siebie), zgodne z najnowszymi trendami .

Naszą akcję wsparła Prospona, która na co dzień dzieli się z Sądeczanami pysznymi przetworami z owoców i warzyw, a biorąc udział w Serce-Sercu podzieliła się produktami z potrzebującymi.

Stacja Narciarska w Tyliczu trudni się nie tylko zapewnianiem zimowej rozrywki dla narciarzy, ale także pomocą potrzebującym. Dziękujemy, że wzięliście udział w akcji Serce-Sercu.

 

Także sądecka firma Vitberg, która zajmuje się produkcją materacy i wyrobów medycznych wsparła po raz kolejny naszą akcję. Właściciele firmy dbają nie tylko o zdrowie sądeczan, ale także wiedzą, jak ważna jest pomoc ubogim.

Firma Mipol, która już od 1990 roku zajmuje się zaopatrywaniem klientów w najwyższej jakości wołowinę, otworzyła swoje serce także dla potrzebujących, biorąc udział w akcji Serce-Sercu.  

Ligara – firma rodzinna, właściciel stacji benzynowych i Sali Zygmuntowskiej w Nowym Sączu oraz restauracji „Szałas” w Starym Sączu, inwestuje w odbudowę i renowację starych kamienic, przywracając im ich dawny blask. Właściciele firmy wspierają akcję Serce-Sercu życząc, aby te świąteczne paczki przyniosły radość obdarowywanym.      Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)