Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 15 lutego. Imieniny: Arnolda, Jowity, Georginy
05/02/2018 - 16:45

Sądeczanin Roku 2017. Bożena Damasiewicz wie jak zatrzymać młodych na Sądecczyźnie

Mówi o sobie, że jest sądeczanką nie tylko z pochodzenia, ale także z wyboru. Zależy jej na tym, aby i inni chcieli tutaj mieszkać, zwłaszcza ludzi młodzi. Stanie się to możliwe, jeśli Sądecczyzna będzie miała prężnie rozwijającą się gospodarkę.

- To, że tu mieszkam, pracuję i wychowuję moje dzieci, to moja świadoma decyzja - mówi Bożena Damasiewicz, dyrektor Fundacji Pomyśl o Przyszłości. - Chciałabym, aby w przyszłości i moje dzieci dokonały takiego wyboru. To właśnie dlatego zaangażowałam się w prace Fundacji, która podejmuje działania na rzecz wspierania rozwoju gospodarczego  nie Polski, ale także Sądecczyzny, naszej małej ojczyzny.

Czytaj też Bożena Damasiewicz. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Jak podkreśla Bożena Damasiewicz, silna pod względem gospodarczym Sądecczyzna zatrzyma w regionie ludzi młodych, którzy teraz wyjeżdżają za pracą nie tylko do dużych miast i ale także za granicę. Wśród najważniejszych przedsięwzięć Fundacji jej szefowa wymienia doroczny ranking „Gospodarcze lokomotywy Sądecczyzny”, który promuje lokalnych przedsiębiorców oraz projekt Sądecki Bon Zakupowy” .

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

- W tym przedsięwzięciu Fundacja uczestniczy od samego początku, służąc przede wszystkim wsparciem merytorycznym. Chodzi o to, żeby wypracowane w regionie pieniądze jak najdłużej tutaj pozostawały i przyczyniały się do rozwoju gospodarczego.  Wierzę w to, że  każdy, kto mieszka na Sądecczyźnie , kto promuje Sądecczyznę i dba o jej dziedzictwo zasługuje na miano Sądeczanina Roku - podkreśla Bożena Damasiewicz.

Bożena Damasiewicz – SMS o treści SR.6 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017.

Jmik fot. Jm

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu