Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
15/04/2019 - 14:10

Znacie Zehrę z tureckiego serialu? Co Hazal Subasi robiła w Krynicy

Hazal Subasi, trzecia miss Turcji 2015 roku reprezentowała swój kraj w konkursie Miss Supranational 2015, który odbył się w Krynicy-Zdroju. Rok później zadebiutowała jako aktorka w serialu tureckim „Więzień miłości”, lubianym przez kobiety na całym świecie, który właśnie wyświetlany jest w Polsce na małym ekranie.

„Więzień miłości” to turecki serial, który cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów, zwłaszcza żeńskiej części. Główną rolę gra w nim Hazal Subasi, trzecia Miss Turcji 2015.  

Reprezentowała swój kraj podczas grudniowych wyborów Miss Supranational 2015, który odbył się w hali lodowej w Krynicy-Zdroju. Rok później zadebiutowała jako aktorka w serialu, wyświetlanym właśnie na małym ekranie w Polsce.

Hazal Subası  ma 23 lata, 168 centymetrów wzrostu. Urodziła się 2 maja 1996 roku w Izmirze.  Jest absolwentką  Public relations i reklamy na Uniwersytecie Ekonomicznym.  W ubiegłym roku zagrała Elif w serialu "Wystarczy nadzieja, u boku popularnego tureckiego aktora Tolgahana Sayismana ("Tylko z tobą", "Czarna perła").

Najnowsza produkcja, w której uczestniczy to "Pierścień". Partneruje w nim Hande Erçel ("Czarna perła", "Miłosne potyczki") i Serkan Çayoglu ("Sezon na miłość"). Prywatnie związana była z przystojnym Erkanem Meriç, poznanym na planie serialu "Węzień miłości" .

(MK) fot. organizatora Miss Supranational 2015Dziękujemy za przesłanie błędu