Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
04/10/2023 - 09:00

Zarabia krocie i wygląda teraz jak milion dolarów. Nasza Joanna Kulig z Muszynki na światowym topie [ZDJĘCIA]

Ma już status hollywoodzkiej gwiazdy, która zachwyca wszystkich aktorską grą i nietuzinkową urodą. Joanna Kulig robi oszałamiającą międzynarodową karierę. Teraz mieszkańcy niewielkiej Muszynki, skąd Kulig pochodzi, znowu pękają z dumy. Niedawno ich krajanka w towarzystwie największych filmowych gwiazd pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Wenecji.

Kariera w hollywoodzkim stylu

Międzynarodowa kariera, udane małżeństwo, macierzyństwo… szczęście sprzyja ostatnio Joannie Kulig. Pochodząca z Muszynki aktorka ma już status gwiazdy, która przebiera w zawodowych propozycjach, także w tych płynących z Hollywood.

Niedawno Kulig bawiła na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie o statuetkę walczył polski film „Kobieta z…” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.  W jedną z głównych ról wcieliła się nasza gwiazda rodem z Muszynki.

Czytaj też Dom, zarobki, bankowe konto, samochody… tak się powodzi burmistrzowi Biedzie w Limanowej  

Czerwony dywan i oszałamiająca kreacja

Na czerwonym dywanie piękna aktorka pojawiła się w klasycznej, eleganckiej kreacji polskiej projektantki. - Wyglądała oszałamiająco w czarnej, długiej, eleganckiej kreacji bez ramiączek z rozcięciem, sięgającym do biodra. Suknia wyróżniała się także delikatnym marszczeniem i materiałową różą. Stylizację uzupełniały czarne szpilki, okazałe kolczyki i okulary przeciwsłoneczne -  pisze viva.pl.

O czym jest najnowszy film z udziałem  Joanny Kulig?  Twórcy produkcji opowiadają o osobie transpłciowej z polskimi przemianami społecznymi w tle, pragnieniu bycia sobą, drodze do odnalezienia wolności i miłości – podaje portal wp.pl.

Aktorkę  możemy też  zobaczyć w filmie Rebeki Miller” She Came to Me”, gdzie zagrała u boku Anne Hathaway i Petera Dinklage’a.  Kilka dni temu produkcja miała swoją światową  premierę.

Czytaj też Drakońskie kary dla kierowców. Weszły w życie nowe przepisy

Za wielkimi sukcesami Joanny Kulig, idą wielkie pieniądze

Zagraniczne produkcje przekładają się na aktorską gażę polskiej gwiazdy. Jak pisał "Super Express" podczas pracy na planie filmowym francuskiego dreszczowca "Kompromis” Kulig, zarobiła 250 tysięcy euro, czyli nieco ponad milion złotych. A nie jest to rekord, bo kiedy kręciła film w USA, za jeden dzień zdjęciowy dostawała 25 tysięcy dolarów.

Czytaj też Zagrał z nimi ostatni raz. Następnego dnia zabrała go śmierć. Nie żyje znany lokalny muzyka

Dziewczyna z Muszynki odporna na sukces

Te wszystkie sukcesy nie zawróciły jednak Joannie Kulig w głowie. Czy to z rodzinnej Muszynki wyniosła życiowe priorytety? - Czasem miewa się̨ złudne nadzieje, ale bez tego uczucia nie byłoby wiary, że może być́ lepiej. Nadzieja napędza! Mnie nadzieję daje wiara w Boga, w rodzinę̨, męża, synka, w pasje -  muzykę̨, film, taniec. A także niesienie pomocy innym, dzielenie się z drugim człowiekiem, zaangażowanie – napisała aktorka jakiś czas temu na Instagramie. ([email protected]) fot Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia Joanny Kulig. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu